Wpis z mikrobloga

kolejny ból dupska o tych strasznych miliarderów

Wytłumaczcie mi komuchy jak to jest, że żadnej normalnej, pracującej osoby nie boli, że Lewandowski ma to, a Kulczyk tamto. Największe incydenty kałowe w tej materii mają zazwyczaj obiboki, które i tak nigdy w życiu nie pracowały xD

Ja nigdy nie chciałbym być miliarderem, nie znam nawet żadnego normalnego (niesocjalistycznego) człowieka, który miałby takie ambicje. Nawet własny interes i majątek powyżej kilkunastu milionów mnie przeraża. Bo wbrew waszym komuszym urojeniom dojście do takiej kasy to ciągły stres i #!$%@? 24/7.

Powiedziałbym nawet, że to przeciętnego komucha piecze, że ze swoim magistrem z europeistyki nigdy nie doczłapie się do takiej kasy (chociaż jego zdaniem to lekkie, proste i przyjemne xDDD), więc projektuje swoje analne spiekoty na ludzi o pro-ekonomicznych poglądach wolnorynkowych, jakoby to my byśmy nieustannie myśleli o dorabianiu się tego typu majątku.

#antykapitalizm #bekazlewactwa #pracbaza #libertarianizm
Pobierz amantadeusz - kolejny ból dupska o tych strasznych miliarderów

Wytłumaczcie mi kom...
źródło: comment_1618313645XwQxSLVKoZFofS2CEpa8GG.jpg
  • 39
@amantadeusz: taguj też #bekazpodludzi bo komuchy się same od początku sprowadzają do roli planktonu, który nic nie może, nic mu się nie uda i nic od niego nie zależy, a potem projektują to na innych bo myślą, że każdy jest taką miernotą jak oni.
Wyśmiewaja teorię skapywania, a sami wierzą w to, że jak dosrają bogatym podatkami (o ile się to uda w ogóle) to jakkolwiek na tym skorzystają, a nie
Bo wbrew waszym komuszym urojeniom dojście do takiej kasy to ciągły stres i #!$%@? 24/7.


@amantadeusz: Potwierdzam. Ledwo się doczłapałem do klasy średniej (ale takiej faktycznej, a nie 2 średnie krajowe), firma 10 osobowa i mam dosyć. Dalej tego nie rozwijam. Ilość stresu i czasu jaką trzeba poświęcić, żeby to rozwijać jest straszna. Nic nie ma za darmo więc płacisz zdrowiem, czasem wolnym, możliwością spędzania czasu z dziećmi itp.
Kulczyk tamto


@amantadeusz: Akurat w większości polscy miliarderzy w tym Kulczyk nie dorobili się uczciwie jak Jobs, Gates i i reszta miliarderów z USA. Nie mówiąc o tym, że w większości polscy miliarderzy nie płacą podatków w Polsce jak normalny obywatel, a korzystają w większym stopniu z usług publicznych od przeciętnego obywatela.

W całym darciu mordy nie chodzi o sam fakt istnienia Kulczyka czy Solorza ale o to, że sektor budżetowy
Największe incydenty kałowe w tej materii mają zazwyczaj obiboki, które i tak nigdy w życiu nie pracowały xD


@amantadeusz: Tak działa socjalizm- wszyscy bogatsi są winni tego, że dobrze nie zarabiasz, nawet jeśli całe życie waliłeś harnasie pod sklepem. W związku z tym nie zmieniaj się, o piękny płatku śniegu, tylko żądaj od tych bogoli, żeby ci dali kasę, za samo to że żresz i żyjesz!
Najbardziej mnie śmieszy bół dupy, że ktoś coś odziedziczył :) Największa zbrodnia!


@To_ja_moze_pozamiatam: Nikogo normalnego nie boli, że jakiś random dostał mieszkanie po babci zmarłej na koronkę. Ludzi #!$%@?ą dzbany, którzy odziedziczyli mieszkanie (ew. rodzice im kupili i załatwili po znajomości robotę) i #!$%@?ą, jak to do wszystkiego "sami doszli" "ciężką pracą", podczas gdy ty nie możesz odłożyć na mieszkanie, mimo że mając 30+ lat wynajmujesz pokój za połowę pensji, a
Nikogo normalnego nie boli, że jakiś random dostał mieszkanie po babci zmarłej na koronkę. Ludzi #!$%@?ą dzbany, którzy odziedziczyli mieszkanie (ew. rodzice im kupili i załatwili po znajomości robotę) i #!$%@?ą, jak to do wszystkiego "sami doszli" "ciężką pracą",


@Karbostyryl: No dobra, ale właśnie w 1:1 opisałeś Adriana Zandberga. Rozumiem, że gardzisz nim i całą lewicą?
Nikogo normalnego nie boli, że jakiś random dostał mieszkanie po babci zmarłej na koronkę. Ludzi #!$%@?ą dzbany, którzy odziedziczyli mieszkanie (ew. rodzice im kupili i załatwili po znajomości robotę) i #!$%@?ą, jak to do wszystkiego "sami doszli" "ciężką pracą"


@Karbostyryl: A ilu jest takich ludzi, co tak #!$%@?ą? Wystarczająco dużo by mieć o nich ból dupy?
Do tego przejrzyj wpisy i fora- jest ból dupy i to duży. Sam fakt dawania