Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 583
#linkedin to najbardziej rakowy social ze wszystkich istniejących. Obłuda większą niż na instagramie. Wszyscy zmotywowani, szczęśliwi, każdy wykonuje tylko ciekawe projekty, angażuje się charytatywnie, podróżuje, jeździ na konferencje, wszyscy są menadżerami. Change my mind #pracbaza
  • 59
  • Odpowiedz
@Nolej: najbardziej mnie #!$%@? jak centrala wpadla do oddzialu lokalnego i prezes wrzucila post że dziękuje za sukcesy, a pod nim każdy zaczął oznaczać kazdego, dziękować za wspólne projekty, życzą sobie kolejnych sukcesów. Szczytem było oznaczenie podziękowań dla typa przez koordynatorkę, który ma totalnie #!$%@? w robotę i nawet tego dnia nie przyszedł do pracy, bo zapomniał xd
  • Odpowiedz
@Nolej: Hah tak samo tu na wypoku jak czytam że różowe lvl 25 są menago i realizują ważne projekty i pracownicy je wkurzają ...tak tak wierzę im
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nolej: To jest portal do wirtualnego CV i ofert pracy a nie żaden social.
Normalnym jest to, że wystawiając ofertę ukazujesz ją w jak najwiekszych superlatywach.
  • Odpowiedz
@Nolej: OPOWIEM WAM HISTORIĘ KTÓRA WYDARZYŁA SIĘ MI W MOIM LOFT OFFICE W MIEŚCIE WARSAW GDZIE ZAJMUJĘ SIĘ SOFT MANAGER BRANDINGIEM

PRZYSZEDŁ NA ROZMOWĘ O PRACĘ PEWIEN STARSZY GOŚĆ. BYŁ UBRANY W NIEMODNY JUŻ BUSINESS CASUAL Z 2018 ROKU I MIAŁ WIĘCEJ NIŻ 31 LAT. BARDZO SIĘ WSTYDZIŁ. WSZYSCY OD RAZU ZACZĘLI SIĘ Z NIEGO ŚMIAĆ, BO WYGLĄDAŁ JAKBY PRZYJECHAŁ Z CIECHANOWA.

JEDNAK JA JAKO JEDYNY DAŁEM MU SZANSE I ZAPYTAŁEM
  • Odpowiedz