Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 583
#linkedin to najbardziej rakowy social ze wszystkich istniejących. Obłuda większą niż na instagramie. Wszyscy zmotywowani, szczęśliwi, każdy wykonuje tylko ciekawe projekty, angażuje się charytatywnie, podróżuje, jeździ na konferencje, wszyscy są menadżerami. Change my mind #pracbaza
  • 59
  • Odpowiedz
to najbardziej rakowy social ze wszystkich istniejącyc


@Nolej: To jedynie - jak każdy inny serwis - tylko narzędzie. Od Ciebie zależy jakich ludzi będziesz obserwował i do jakich treści będziesz docierał ;-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 386
@a__s: tak właśnie brzmią wszystkie wpisy i komentarze na linkedzie xD
Słodko-pierdzące politycznie poprawne #!$%@?
  • Odpowiedz
@a__s: przecież tam jest zwykle kółko wzajemnej adoracji. Poza ofertami pracy nic ciekawego tam nie ma.
@Nolej: wchodzę tam dwa razy w tygodniu by rzucić okiem na oferty i kto mnie wyszukiwał i koniec. Mam w sieci karyny z HR, coachów i inne gówna i każdorazowo mnie skręca, gdy czytam te poprawne wysrywy
  • Odpowiedz
Słodko-pierdzące politycznie poprawne #!$%@?


@padobar: Bo nie wiem czy wiesz, ale nie każdy temat trzeba komentować w sposób pasywno-agresywny ;-)

@Dru_Gru: No ale ktoś to kółko wzajemnej adoracji do swojej sieci przyjął, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º) Więc co narzekasz, takimi ludźmi się w swoim życiu otaczasz, takich przyjmujesz do kontaktów, więc takie treści dostajesz.
  • Odpowiedz
Poza ofertami pracy nic ciekawego tam nie ma.


@Dru_Gru: no przeciez tylko po to jest ten serwis :), ja tam w zasadzie nic tam nie komentuje, a zaproszeń od rekruterow w ogole juz nie przyjmuje bo i tak mam dziennie 1-2 oferty pracy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@a__s: i tak i nie co do otaczania się ludźmi. Jeśli zalajkuje firmę, która mnie interesuje to siłą rzeczy tablica zaczyna się przekształcać w 'story of success' jej pracowników, kontraktorów, itd. Tym sposobem te kółka się tworzą niezależnie od użytkownika i jego preferencji. No i druga sprawa to ludzie chyba kochają lajkować takie #!$%@?, i te wszystkie inspirational stories, oczywiście jak ktoś zdobył jakikolwiek certyfikat to musi być zdjęcie, uśmiech
  • Odpowiedz
@Nolej: kiedyś czytałem na jednej grupce na Linkedin, jak jeden typ opowiadał historyjkę, jak jechał pociągiem i coś tam na jednej stacji się #!$%@?ło w lokomotywie i nie dali rady ruszyć. Wtedy z wagonu wyszedł starszy mężczyzna coś tam zrobił i lokomotywa ruszyła. Jak się okazało, pasażerem był emerytowany maszynista xD a historia miała pokazać ogromną wartość pracowników 50+
  • Odpowiedz
@Nolej: a jak ma być inaczej, napisz, że pracujesz w #!$%@? firmie, w starych projektach, nie masz możliwości do rozwoju, a twój manager to debil. Sam sobie kręcisz bata na siebie, reszta to typowe #!$%@? i tworzenie wyidealizowanego obrazu własnego pracodawcy.
  • Odpowiedz