Wpis z mikrobloga

@cincin27: no nie twierdzę, że jest, ale co to ma do rzeczy? Gra w ramach EA Play (na Xboxie GPU, które zawiera EA Play) będzie na obu platformach i mi wyłącznie o to chodziło.
  • Odpowiedz
@cincin27: myślę, że z tym "większość" to trochę przesada, ale faktycznie. Jak ktoś wie jak i gdzie szukać, to była szansa tanio (albo i za darmo) nabić dużo GPU :)
  • Odpowiedz
@cincin27: ze trzy razy chyba widziałem jak email zakładało się i non stop nowe konta i kody doładować na maxa można było dokładnie za 0zł. Potem były już droższe metody EAA z argentyny na XGPU zamiana albo Gold na XGPU. Te pringlersy też dość tania metoda. Na łowcach gier wszystko było i pepper więc myśle każdy szanowany gracz widział taką promocje i skorzystał. Czy to cebula czy nie to na pewno
  • Odpowiedz
@cincin27: @Cinkito: wy tu tak jałowo dyskutujecie, a szwagier nie będzie się bawił w klepanie XGPU na 3 lata do przodu, ani w dowiadywanie się, że może sobie wziąć EA Play na PS5 za tam bodaj 80 zł.
Pójdzie do Media Marktu, kupi PS4 Slim za 1500 zł, weźmie do tego drugiego pada za 269 zł, Fifę 21 za 249 zł i będzie kontent ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Cinkito: masz racje nie znam ceny PS PLUS i EA Play, bo na Sony tylko na PS NOW grałem w killzone w multi, bo reszta to gry single i nie było potrzeby kupować. Tak czy siak wydać $$ trzeba. Na fife szczerze bym złotówki nie dał, bo co roku to samo wychodzi, ale i tak gram co rok, bo PES tez ogrywał i obie gry to takie meh, ale nic innego
  • Odpowiedz