Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 88
111 609 + 337 = 111 946

9000 (zielonych kwadracików)


Oczywiście Wypok do dziś nie ogarnął emoji... Z resztą co Wypok jeszcze ogarnia...

Troszkę dłuższa wycieczka z Katowic do miasta Uć wykorzystując pomocny wiatr z południa.

Pobudka 4:30, pociag do Katowic o 5, 7:30 start rowerkiem przy słonecznej pogodzie, choć jeszcze -3 stopnie. W Bytomiu mijam Dom Seniora "Dolomity", czyli najpewniej jedyne Dolomity jakie czekają mnie w tym roku, bo póki co kolejny Eurotrip się raczej nie zapowiada przez te wszystkie pandemiczne ograniczenia (granice, ograniczenia hoteli etc.). Miasteczko Śląskie w lesie ma dość nieprzyjemne bruki dodatkowo uwalone błockiem przez jakieś samochody ciężarowe.

W pobliżu Kleszczowa tym razem podjechałem pod Zwałowisko Szczerców, które przypomina nieco islandzkie Landmannalaugar (jak bardzo, bardzo zmrużyć oczy i wyprać z kolorów - choć nie wierzcie zdjęciom w necie - Landmannalaugar jest tam masakrycznie podbite saturacją).

Do Piotrkowa Trybunalskiego pociągiem podjechali @radoslaw-szalkowski i @sim_co. Podjechali rowerkiem ze 20km na moją trasę. Kupiłem swego czasu Continental Gator Hardshell, żeby nie łapać kapci i 25 tys. km póki co zrobiły bez kapcia. A gruzowane po kamieniach etc. są w opór. Dlatego też Radek przywitał mnie swoim kapciem, więc jeszcze na starcie wspólnej jazdy musiał zmieniać dętkę.

Wspólna jazda do 21, bo wtedy ostatni pociąg Łódź - Kraków i o północy w domu. Miło dobić do okrągłej liczby 9000 zielonych kwadracików, myślę, że 10k pęknie spokojnie jeszcze w tym roku.

Strava

Total tiles: 43 314
Max cluster: 9019
Max square: 56x56

#rowerowyrownik #kwadraty #100km #200km #300km #metaxynarowerze

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
metaxy - 111 609 + 337 = 111 946

 9000 (zielonych kwadracików)

Oczywiście Wypok ...

źródło: comment_1618303680ACwJ7qvFBt2zYLUdoAYHQx.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@westu: osobne klastry. Takie jak zielone tylko niepołączone z resztą. Daje pogląd o potencjale przyłączenia nowych terenów do zielonego.
  • Odpowiedz
@metaxy: ah, ok, czyli zaliczone (czerwone) ale "sklastrowane" osobno, dzieki :) nie widze tego u siebie ale trudno, znajac ciebie to masz pewnie jakas bete czy inne speszyl edyszyn
  • Odpowiedz
i teraz człowiek zastanawia się co tam o nim napisałeś ;)


@radoslaw-szalkowski: eee tylko to co jest w screenie. Przez tego centusia pamiętam rozmowę jak to nie płakał jak to ja marnuję kasę na rower, a ogólnie sam spamuje wykop jakim to nie jest przegrywem i jak mu źle w życiu.

ja pitole, Ty to koksu jesteś z tą mapą


@noerror: powoli, powoli się powiększa.
  • Odpowiedz