Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 88
111 609 + 337 = 111 946

9000 (zielonych kwadracików)


Oczywiście Wypok do dziś nie ogarnął emoji... Z resztą co Wypok jeszcze ogarnia...

Troszkę dłuższa wycieczka z Katowic do miasta Uć wykorzystując pomocny wiatr z południa.

Pobudka 4:30, pociag do Katowic o 5, 7:30 start rowerkiem przy słonecznej pogodzie, choć jeszcze -3 stopnie. W Bytomiu mijam Dom Seniora "Dolomity", czyli najpewniej jedyne Dolomity jakie czekają mnie w tym roku, bo póki co kolejny Eurotrip się raczej nie zapowiada przez te wszystkie pandemiczne ograniczenia (granice, ograniczenia hoteli etc.). Miasteczko Śląskie w lesie ma dość nieprzyjemne bruki dodatkowo uwalone błockiem przez jakieś samochody ciężarowe.

W pobliżu Kleszczowa tym razem podjechałem pod Zwałowisko Szczerców, które przypomina nieco islandzkie Landmannalaugar (jak bardzo, bardzo zmrużyć oczy i wyprać z kolorów - choć nie wierzcie zdjęciom w necie - Landmannalaugar jest tam masakrycznie podbite saturacją).

Do Piotrkowa Trybunalskiego pociągiem podjechali @radoslaw-szalkowski i @sim_co. Podjechali rowerkiem ze 20km na moją trasę. Kupiłem swego czasu Continental Gator Hardshell, żeby nie łapać kapci i 25 tys. km póki co zrobiły bez kapcia. A gruzowane po kamieniach etc. są w opór. Dlatego też Radek przywitał mnie swoim kapciem, więc jeszcze na starcie wspólnej jazdy musiał zmieniać dętkę.

Wspólna jazda do 21, bo wtedy ostatni pociąg Łódź - Kraków i o północy w domu. Miło dobić do okrągłej liczby 9000 zielonych kwadracików, myślę, że 10k pęknie spokojnie jeszcze w tym roku.

Strava

Total tiles: 43 314
Max cluster: 9019
Max square: 56x56

#rowerowyrownik #kwadraty #100km #200km #300km #metaxynarowerze

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Pobierz metaxy - 111 609 + 337 = 111 946

 9000 (zielonych kwadracików)

Oczywiście Wypok ...
źródło: comment_1618303680ACwJ7qvFBt2zYLUdoAYHQx.jpg
  • 13
@metaxy: ah, ok, czyli zaliczone (czerwone) ale "sklastrowane" osobno, dzieki :) nie widze tego u siebie ale trudno, znajac ciebie to masz pewnie jakas bete czy inne speszyl edyszyn
człowieku że ci nie szkoda czasu na ten rower


@nieugnesie: już kiedyś pisałeś ile to czasu i kasy nie marnuję na rower. Ale cieszę się, że nadal nie szkoda Ci własnego czasu na zaglądanie na mój profil. Na szczęście już zapisałem sobie kiedyś notatkę, żeby wiedzieć, że nie ma sensu Ci odpisywać i należy Cię pożegnać.
Pobierz metaxy - > człowieku że ci nie szkoda czasu na ten rower

@nieugnesie: już kiedyś p...
źródło: comment_161832445318AsIwLOaPjxcImMSP3NmE.jpg
i teraz człowiek zastanawia się co tam o nim napisałeś ;)


@radoslaw-szalkowski: eee tylko to co jest w screenie. Przez tego centusia pamiętam rozmowę jak to nie płakał jak to ja marnuję kasę na rower, a ogólnie sam spamuje wykop jakim to nie jest przegrywem i jak mu źle w życiu.

ja pitole, Ty to koksu jesteś z tą mapą


@noerror: powoli, powoli się powiększa.