Wpis z mikrobloga

Drogie wykopki co jest lepsze #roksa czy jednak #tinder #badoo . Jak idziesz na rokse to masz pewność że da a u laski z tindera nie do końca . Ja jednak wolę zakręcić się wokół laski z tindera . Po pierwsze jak się postarasz to będzie dawać codziennie . Rokse ruchasz raz maks dwa i znów musisz kupić doładowanie. Czysta ekonomia mówi mi że jednak laska z tindera jest lepsza i tańsza jednak na wyrwanie laski która używasz cała noc lub kilka dni to plus minus 100zl . Roksa to jednak wiekszy wydatek ale pewnieszy . Więc Roksa czy tinder oto jest pytanie #seks #przegryw #przemyslenia
  • 9
@Lenin264: na roksy chodzą także ci którzy którzy są w stanie normalnie doprowadzić do sytuacji łóżkowej, choć jest ich mniejszość. Jeśli umawiasz się z tinderówkami to robisz to a rokse traktujesz jako alternatywę, pewną opcję
@Lenin264: Moim zdaniem roksa jest trochę jak trójkąt...trzeba być świadomym wyboru i mieć przyzwoitą samoocenę/poczucie wartości. Jeśli ktoś chce desperacko zrzucić z siebie napięcie i etykietkę "prawiczka" w ten sposób, to zapomnij...to jest ściema.
@TestoDepot: w zasadzie masz rację, sam często słyszę że klientami są żonaci a diva to najbardziej anonimowa opcja. Źle się po prostu wyraziłem, miałem bardziej na myśli osoby które próbują sił na rynku, na tinderach czy klubach, czyli bardziej singli. Oni są dla div klientem mniejszościowym ale jednak chodzą. Kto co woli