Wpis z mikrobloga

ale się #!$%@?łam, co za patologia, kobieta prosi, aby dali spokój bo to uciążliwe i przeszkadza w pracy, a ta patusiara z napletem jeszcze #!$%@?ą "ale z pani kombinatorka", "będzie się coś działo przynajmniej", nosz #!$%@? XD ciekawe czy gargamel faktycznie nie zauważył, czy trzyma mordę na kłódkę, obstawiam to drugie
https://www.youtube.com/watch?v=BCJi0zcjbI8
#friz #gargamel #polskiyoutube
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vgatka: niezapomniany dzień w gówno pracy pewnie za słabe pieniądze obsługiwać jakiegoś debila który myśli że taka atrakcja sprawia komukolwiek frajdę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vgatka mi jest głupio podejść gdzieś drugi raz w ciągu jednego dnia i zawsze zaczynam od słów "Przepraszam najmocniej, że znowu tu jestem, ale zapomniałem o...", a tutaj goście bez zażenowania 100 razy. Mi by było wstyd po prostu.
  • Odpowiedz
@vgatka: przecież to jest szmulisko typowe z klubu, ona ma tatuaż na ręce w którym wyznawana jest milość do jej bylego a ten niby gangster sie zakochal XDDDDDD ja bym sie brzydzil jej dotykac w ogole pewnie kazdy ja tam obracal
  • Odpowiedz
@vgatka: Ten koleś to w ogóle śmieszy mnie z tych POWAŻNYCH RESEARCHOW. #!$%@? ostatnio coś o zegrakach oglądałem i wielce w komentarzach mu gratulowali, bo na stornie były zdjęcia z stockow a na zdjęciu produktu było inne logo (obrócone) XD i wszyscy „woooow”
  • Odpowiedz
ale się #!$%@?łam, co za patologia, kobieta prosi, aby dali spokój bo to uciążliwe i przeszkadza w pracy, a ta patusiara z napletem jeszcze #!$%@?ą "ale z pani kombinatorka", "będzie się coś działo przynajmniej", nosz #!$%@? XD ciekawe czy gargamel faktycznie nie zauważył, czy trzyma mordę na kłódkę, obstawiam to drugie


@vgatka: : Tromba Friz i ekupa, bardzo ładnie wypadają na tle innych zwłaszcza jeśli chodzi o daily i szacunek
  • Odpowiedz
@na100pomyslow1wypali czyli jak zapowiesz wcześniej to potem możesz być upierdliwym ch**em, ale pamiętajcie - "Ja OSZCZEGAŁEM!!". Pokrętna ta logika.


@Odosobniony: Pokretne to jest to co napisałeś. Zapowiedzenie wcześniej i dogadanie przez telefon jest równoważne, z rezerwacją stolika, loży czy organizacją urodzin lub innej imprezy rodzinnej w kanajpie. Restauracje robią to regularnie, mają czas sie przygotować lub mogą odmówić. Żadna złośliwość, business as usuall.
Gargamel ma podobne stanowisko, według niego
  • Odpowiedz
@na100pomyslow1wypali czyli jak zapowiesz wcześniej to potem możesz być upierdliwym ch**em, ale pamiętajcie - "Ja OSZCZEGAŁEM!!". Pokrętna ta logika.


@Odosobniony: Gargamel ma podobne stanowisko

A to Gargamel jest jakąś wyrocznią moralności? Ja tego konformistę zlewam odkąd jego stanowisko uderzania w ludzi z ww. powodów kończy się zaraz tam, gdzie musiałby uderzyć w Trąbkę. Stuu i reszta to ci najgorsi, ale Tromba dał napiwek i się zapowiedział w jednym pranku
  • Odpowiedz
A to Gargamel jest jakąś (...)


@Odosobniony: Jeśli tematem rozmowy jest dlaczego gargamel o kimś nie nagrał. To gargamel zdecydowanie, jest jakimś punktem odniesienia.
Wszystko po (...) to bełkot. Miesza rózne wypowiedzi i swoje urojenia pod teze.

Jeśli nagrywasz materiał i zaczynasz go od gości co sa prawie niewinni tylko zabrakoło u nich, napiwku, komunikacji lub ugryzienia się w jezyk. To wrzucenie gościa co robi te 3 rzeczy regularnie do
  • Odpowiedz