Wpis z mikrobloga

Mirki, jakby kogoś interesowało co wysmażyła stworzona w świetle fleszy przez Konfederację "Parlamentarny Zespół ds. Kultury Posiadania Broni" z takimi tuzami jak Winnicki, Sośnierz, Korwin-Mikke, Bosak czy Braun. Komisja która miała wysmażyć coś w celu łatwiejszego dostępu do broni w naszym kraju. By nie przedłużać...komisja zrobiła okrągłe nic, cała ta komisja wg. strony sejmu miała dosłownie dwa posiedzenia i żaden członek konfy nawet nie przedstawił żadnego zarysu zmian w bieżącej Ustawie o Broni i Amunicji do laski marszałkowskiej.
Tak, ci wielcy zwolennicy posiadania broni nie robią absolutnie nic w celu zmian.
#neuropa #4konserwy #bekazkonfederacji #bron #strzelectwo #polityka
Pobierz
źródło: comment_16182290197s2E9qBz6QxSPSZrEkjdZG.jpg
  • 31
@Kozajsza: @Neubert: @Neubert: Najlepsze w tym wszystkim że jako takie zmiany na lepsze przechodziły w czasach lewaków z SLD oraz PO, był też Kukiz'15 który bądź co bądź potrafił wysmażyć projekt i wdrożyć go na ścieżkę legislacyjną przynajmniej do czasu aż PiS go nie ukatrupił. A Konfa ma problem ze sklejeniem jakiegoś dokumentu w tej sprawie. Poważnie jeżeli w rok nie jesteś w stanie stworzyć zarysu zmian w dziedzinie
cała ta komisja wg. strony sejmu miała dosłownie dwa posiedzenia i żaden członek konfy nawet nie przedstawił żadnego zarysu zmian w bieżącej Ustawie o Broni i Amunicji do laski marszałkowskiej.


@rebel101: O! Dzięki za przypomnienie o tym zespole. Trzeba ich zaatakować i przypomnieć o zobowiązaniach jakie złotyli. Ja natomiast przypomnę, że celem komisji nie miało być wysmażenie nowego projektu. Mieli zrewidować obecną ubojkę i proponować zmiany według projektu od AdArmy.

Natomiast
Mieli zrewidować obecną ubojkę i proponować zmiany według projektu od AdArmy.


@L3stko: Ad Arma w gruncie rzeczy proponuje nową ubojkę i sama Ad Arma nazywa to "projektem".

Natomiast nie wiem czy wiesz, ale MSWiA produkuje swój projekt na boku, więc cały ten zespół może się spotykać, rozmawiać, debatować a PiS i tak zrobi co zechce. Psia mać.


Jak na razie o tym projekcie wiadomo tyle co nic, o ile w ogóle
Ad Arma w gruncie rzeczy proponuje nową ubojkę i sama Ad Arma nazywa to "projektem".


@rebel101: ja tylko odniosłem się do tego co napisałeś, że członkowie podkomisji nie złożyli żadnego projektu do laski marszałkowskiej. Nie taki był zdaje się cel komisji. Nawet nie wiem czy mogliby to zrobić, nie znam na pamięć regulaminu. Natomiast jeśli idzie o projekt AdArmy to na którymś posiedzeniu zajmowali się nim.

Jak na razie o tym
Cóż, dwa posiedzenia komisji i kompletny brak jakichkolwiek pomysłów na zmiany raczej nie wygląda zachęcająco


@rebel101: jakimś tam usprawiedliwieniem jest sytuacja epidemiologiczna w Polsce, ale i tak trzeba ich pocisnąć o to. Zobaczymy jak się do tego odniosą.