Wpis z mikrobloga

@Kanbodja: Kolego milicjancie, nie miałem maseczki na twarzy od końca marca 2020. Nosiłem takowe bardzo krótko raptem przez dwa tygodnie marca, mimo że WHO CDC oraz nasz ówczesny, potwornie zmęczony minister zdrowia, twierdzili jednoznacznie że takowe nie chronią przed zakażeniem, albo jak ten ostatni - nie działają.
Ludzi wtedy patrzeli na mnie tak samo dziwnie jak ja na nich obecnie
Wszyscy dobrze wiemy jak się to dalej potoczyło.

Mam jedno pytanie, ostatnio częściej zwracam uwagę na patrole policyjne, czy wy wszyscy mieszkacie w jednym wielkim policyjnym domu, że twoi koledzy po fachu na patrolach podwójnych, w autach, nie mają szmat na twarzy ? to jest chyba nie zgodne z aktualnymi przepisami.
Być może policjancie z mojego miasta mają jeszcze w sobie wystarczająca ilość godność i rozsądku albo jak to jest w twoim przypadku , nie zostali wystarczająca przestraszeni przez swoich mocodawców, i nie nękają ludzi za
  • Odpowiedz
@Kanbodja: to teraz kulturalnie idź pilnować domu Jarka. Generalnie nie rozumiem czym się ludzie szczycą pracując w Policji kasa kiepska ryzyko duże dodatkowo ludzie ich nienawidzą szczerze nic fajnego już wolałbym siedzieć na jakimś magazynie czy kasie w biedronce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanbodja: E OPie jak coś to w tym zgniłym i zapadłym kartonowym #!$%@?łku da się znaleźć normalną prace. Nie trzeba być na posyłki karakana. I #!$%@?ć ludzi, którzy chcą żyć jak ludzie. Wystarczy cokolwiek potrafić.
Nie wpadło Ci do głowy, żeby na fali ostatnich wydarzeń pierdyknąć to wszystko w diabły? Serio, aż tak podatni na wpływy jesteście? Żeby zaczajać się na ludzi, którzy nie mają szmaty na ryju kiedy w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fizzly: dopóki będą słupki sie łatwo podbijało to nigdy. Poza tym to nie są samodzielnie myślący ludzie. Troszke tacy ubezwłasnowolnieni.
  • Odpowiedz