Wpis z mikrobloga

  • 0
@Joterini Dawno nie widziałem tak przećpanego łba jak ty. Milicja może i tak robi jak mówisz, nie wiem, bo w Polsce mamy Policje, a nasza Policja wielokrotnie mi pomogła i znam wiele osób, którym pomogli, więc znowu walisz jakieś brednie bez pokrycia i dalej się kompromitujesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@maad Skąd masz te dane? Instytut Danych z Dupy? Oczywiście, że nadal chodzą patrole piesze po patologicznych dzielnicach. System sądownictwa jak i areszty działają jak dawniej.
  • Odpowiedz
@Kanbodja: Za łapanie złodziei byście się wzięli, niedołęgi. Kolega zgłaszał złodzieja, potwierdził na piśmie że sprzęty z aukcji OLX to jego, dał namiary na złodzieja, imię, nazwisko (OLX miał powiązany z FB) i co, nic. Jesteście tak nieudolni że szkoda słów. Ale zwykłego obywatela tarmosić za brak maski to pierwsi...
  • Odpowiedz
Skąd masz te dane? Instytut Danych z Dupy? Oczywiście, że nadal chodzą patrole piesze po patologicznych dzielnicach. System sądownictwa jak i areszty działają jak dawniej.


@Nanuno: A ty skąd masz dane że chodzą? Mało masz danych jak wielka część zasobów jest skierowana na walkę z osobami bez maseczek i z przedsiębiorcami? Próbowałeś coś zgłosić w tym roku do Policji/Straży Miejskiej? Bo ja niejednokrotnie i mam już wywalone na tych głąbów
maad - > Skąd masz te dane? Instytut Danych z Dupy? Oczywiście, że nadal chodzą patro...

źródło: comment_1618233066Hyd6DvymhprxAWlDmZZXOS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz