Wpis z mikrobloga

#anime #animedyskusja

https://myanimelist.net/anime/32951/Rokudenashi_Majutsu_Koushi_to_Akashic_Records

Akashic Records of Bastard Magic Instructor

Tutaj zazwyczaj bazgrzę sobie co mi się w serii podobało, a co nie. No i jest problem, bo mam pustkę we łbie. Ani jakieś specjalnie tragiczne to nie było. Nic, za co mógłbym serię pochwalić też nie przychodzi mi do głowy. Do bólu generyczna adaptacja zapewne grafomańskiej LNki (co wnioskuje po niezwykle męczących tyradach wygłaszanych przez postacie) z do bólu generycznymi moeblob postaciami i historią bez krzty polotu. Nawet jest oklepany do bólu overskilled MC, zdolny, ale leń xD Pierwsze trzy epizody jeszcze jakoś dawały radę, ale potem było nagłe cięcie i.... szkolne zawody. A dalej już random filler crap wzbogacony o niezwykle nieemocjonującą nitkę fabularną. Ziewadło. Ktoś wie czemu to takie popularne?
  • 9
@LlamaRzr:

Nie no, MC nawet dało się odrobinkę polubić w zalewie tych lamerskich OP MC self insertów


Perhaps, ale był identyczny jak w Alderamin, ostatniej pozycji z gatunku jaką przed tym oglądałem, co z potęgowało wrażenie.
Ktoś wie czemu to takie popularne?


@kinasato:

Do bólu generyczna adaptacja zapewne grafomańskiej LNki (co wnioskuje po niezwykle męczących tyradach wygłaszanych przez postacie) z do bólu generycznymi moeblob postaciami i historią bez krzty polotu. Nawet jest oklepany do bólu overskilled MC, zdolny, ale leń


Produkt dla coooonsumersów.