Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 483
Dziś o 15 jadę uśpić psa z którym przeżyłem 14 lat. Zawsze wyobrażałem sobie że jego ostatni dzień to będzie jakiś spacer, mnóstwo smakołyków których musieliśmy mu odmawiać ze względu na późniejsze problemy gastryczne, dużo wody (miał demencję i trzeba go było pilnować bo pił kilkanaście razy dziennie aż do porzygu bo zapominał że pił). A wczoraj po południu chyba miał udar (tak wynika z konsultacji telefonicznej z weterynarzem), nie potrafi ustać, utrzymać głowy, nie je i wczoraj wieczorem ostatni raz się napił jak go doniosłem do miski. Jakoś tak #!$%@?...
Podzieliłem się z Wami bo nie chcę dołować bardziej żony i córki (niby dopiero ma półtora roku ale widzi że jest coś nie tak z psem). Zostaje drugi pies którego teraz rozpieszczę - żebym nie żałował tak jak dziś.
#feels #psy #zwierzaczki
  • 49
  • Odpowiedz
@Spider89SC: U mnie ostatnio psina miała problemy ze sobą i mimo że już jest lepiej to rozumiem cię świetnie chłopie. Pamiętaj że twój pies miał klawe życie z kochającym właścicielem, a to jest bardzo ważne w psim życiu.
  • Odpowiedz
@demoknight-tf2: @Spider89SC: Wczoraj uspałem 14 letnią Shih-tzu, nie było sensu operować bo przerzuty. Od grudnia wiedziałem, że ten dzien nadejdzie ale nie da się przygotować. W wielkanoc drastyczne pogorszenie stanu, jechałem do weta z nadzieją ale po moim pytaniu jaką diete stosować weterynarz odpowiedział: 'niech piesek je co chce' W przyszły piątek miała mieć wizytę kontrolną ale każdego dnia cierpiała coraz bardziej więc przestałem być samolubny i myśleć tylko o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NieJedynaNaWykopie: Dziękuję, to dobra rada. Ten drań ma 14 i ciągle się wymyka śmierci, dzisiejszy dzień gdzie już byłem na to przygotowany pokazał mi że będzie łatwo ale dam radę. Dlatego teraz każdy dzień będziemy traktować jakby mógł być ostatnim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Spider89SC: mój ma chorą wątrobę i ciśnie mnie w dołku jak pomyślę, że kiedyś będą go wiózł do uśpienia, chyba bym wolał, żeby go samochodu #!$%@?ł...
Dziwnym nie jest, że weterynarze często strzelają samobója.
  • Odpowiedz