Wpis z mikrobloga

ZAKOŃCZYŁO SIĘ GŁOSOWANIE W ĆWIERĆFINALE PERFUMOWYCH MISTRZOSTW!

Znamy już cztery najlepsze zapachy w kategorii poniżej 1 zł za ml!

Pary półfinałowe to:
Bentley for Men Intense vs. Lalique Encre Noire
Moschino Uomo? vs. Lalique Encre Noire Sport

Bentley for Men Intense wygrał z Versace Pour Homme zaledwie trzema głosami (96:93). W pozostałych parach zwycięstwa faworytów były pewne, Encre Noire 118:59 pokonało L'Eau Bleue d'Issey Pour Homme Issey Miyake; Moschino Uomo? 120:44 rozgromiło Rasasi Fattana, a Encre Noire Sport wynikiem 113:53 pokonało Bentley for Men.

Dwa Lalique w półfinałach, ostatni Benek i przesiąknięte włoskim sznytem Moschino.

GŁOSOWANIE W PÓŁFINALE TRWA DO JUTRA DO GODZINY 20!

LINK DO GŁOSOWANIA I WYNIKI ĆWIERĆFINAŁÓW:
https://www.polltab.com/bracket-poll/nzPcmfHESRO

#perfumowemistrzostwa - oficjalny tag zabawy, zachęcam do obserwowania!

#perfumy #hobby #zainteresowania #glupiewykopowezabawy #ankieta
źródło: comment_1618077283QANmgJclTzPrL2TucgRhvd.jpg
  • 12
@ewataewa to jest to jak bardzo się różnimy. Uomo? to dla mnie bardzo młody, musujący wręcz zapach. Ale jak ma się te trzydziesci kilka lat to też podejdzie. I też poproszę o nazwę mydełka. Dla mnie mydełko to Prada Amber.
@newton82 brzmisz jakbyś znał więcej młodych zapachów, takich właśnie szukam. Pytałem ostatnio na tagu i kilka mi już zaproponowano. Poleciłbyś coś miras co bym dodał na listę testerów do kupienia ( ͡ ͜ʖ ͡)
I też poproszę o nazwę mydełka


@newton82: Ale się uparliście :D Przecież jak mówimy "mydlany zapach", to nie mamy na myśli konkretnego mydła. Ale wiecie co. To raczej jakieś tanie mydło, jakie czasem znajdujemy w miejscach publicznych. Kiedyś o tym wspominałam, ta 'mydlaność' MO? sprawiła, że zabrałam próbkę niebieskiemu dla siebie, bo jakoś nie wyobrazałam sobie, żeby miał się tym psikać (zresztą sam stwierdził, że za delikatne i lekko.... babskie)