Wpis z mikrobloga

@zebatykocur: gościu, sam trenowałem na tej siłowni. Przestałem jak zaczęli zbierać ludzi z ulicy, wciskać ich na siłę na przeciąganie liny i zwyczajnie zrobiło się zbyt tłoczno.
Teraz wpieprzają wszystkich na triathlon.
Wiesz jak się skończy taka praktyka?
PZTRi przestanie powoływać kadrę w taki sposób jak to robił dotychczas i będziesz mógł sobie tą licencję wsadzić w tyłek :-)

Wytłumacz mi czemu duże sieciowki, które działały nie posuwały się do takich
@krzychkrzych: dziwisz się? XD
Dzięki takim instrukcjom na stronie siłowni licencja triathlonu stanie się takim samym memem jak ta od przeciągania liny :-)

Ale hajsu za karnet ci nie zwrócą co nie? Nawet jak nie możesz wchodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wcześniej na siłę wciskali ludzi na Pzpl, teraz na siłę wciskają ludzi na triathlon...


@CLONE: wciskają na siłę? Nie chcesz nie kupujesz.
@botereq: pojawił się nowy zapis w tym rozporządzeniu...
I teraz nie wiem czy ja go dobrze interpretuje czy policja go źle interpretuje, ale jest tam coś takiego, że Polski Komitet Olimpijski służy do tego aby weryfikować status sportowca.
Sam mam licencję od 5 lat. I nie wiem czy to wystarczy czy będę musiał dzwonić do nich i dodatkowo coś weryfikować.
@CLONE: Ja pisalem, że na początku było 30zł a pozniej juz 50zł za dołączenie do pzpl, według mnie to znowu skok na kasę a nie wiadomo ile licencja z trathlonu bedzie ważna, wiec mnie zniecheca wyrabianie znowu (,)