Wpis z mikrobloga

@Xwolf66: Klasyka - Silent Hill 2. Lepszego i ambitniejszego horroru na rynku po prostu nie ma.
A co do RE7, to kwestionowałbym to, czy Resident Evil 7 jest dobrym horrorem lub grą w ogóle. Przez większą część gry śmiałem się ze słabego scenariusza pełnego dziur fabularnych.
  • Odpowiedz
@Ant0n_Panisienk0: Dziurawy to był ten scenariusz, szczególnie End of Zoe to musi być jakiś nie kanon, ale i tak uważam, że scenariusz był dobry, a nawet bardzo. No, ale ja w inne części nie grałem to może czegoś tu nie dostrzegam.
  • Odpowiedz
@Ostry_Sens: Podam dwa przykłady z samego tylko początku gry, z których śmieję się po dziś dzień:


Osoba odpowiedzialna za scenariusz RE7 powinna zostać zwolniona (i nie daj Boże nie być przydzielona do prac nad RE:Village) oraz zrzucona do kopania magicznej rudy.
  • Odpowiedz
@Xwolf66: Darkwood, pierwsze wrażenie może Cię odrzucić, gra nie trzyma za rączkę, polecam przeczytać kilka recenzji na steamie, ale wynagrodzi Ci to ciężkim klimatem, świetną fabułą, bardzo dobrymi dialogami i postaciami, które posiadają bardzo ciekawe i tragiczne historie.
  • Odpowiedz