Wpis z mikrobloga

Moim marzeniem jest doczekać się dePiSyzacji Polski i burzenia wszelkich pomników do których masturbują się pisowcy.
Chciałbym żeby było to wydarzenie na miarę burzenia muru berlińskiego, albo praskiej wiosny

Posiadanie przodków-PiSowców powinno być takie jak posiadanie przodków w partii komunistycznej czy innym ZOMO.

#bekazpisu #polska
Pobierz niochland - Moim marzeniem jest doczekać się dePiSyzacji Polski i burzenia wszelkich ...
źródło: comment_1618047315xLK5w3wUN7zBoI6mbRq8EF.jpg
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 139
@niochland:

Posiadanie przodków-PiSowców powinno być takie jak posiadanie przodków w partii komunistycznej czy innym ZOMO.


To jest akurat bez sensu, dlaczego dzieci mają odpowiadac za rodzicow? Do pzpr w latach 70 należało 3mln ludzi, ich dzieci i wnukow jest łącznie pewnie kolo 10mln, wszystkich mamy szkalowac bo ich rodzice/dziadkowie 50 lat temu cośtam?
@Soojin21 no a ja uważam, że jeśli podchodzą do nich bezkrytycznie to tak, to znaczy, że to jak najbardziej akceptują albo pasuje im, że trafia km starym kasa na konto. Jakoś nie widzę, żeby ktoś tak bronił gwiazdki z TVP z programów śniadaniowych, które często z partią nie mają przecież nic wspólnego
Kaczyński pewnie nie dożyje, ale marzę, naprawdę marzę o dniu, w którym Duda, Morawiecki, Sasin, Szydło, Obajtek, Szumowski i jeszcze kilka tysięcy innych pisowców pojdą siedzieć. Marze o nich za kratami, skazanych prawomocnymi wyrokami niezależnych polskich sądów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: borze tucholski, ależ polskie społeczeństwo wystrzeli niczym z naciągniętej procy w objęcia sekciarskiego turbo-lewactwa gdy już PiS zleci z rowerka xD

Znaczy nie zrozumcie mnie źle. Też nie mogę się doczekać żeby pisiory żarły gruz ale po prostu już to widzę jak większość radośnie przeskoczy z jednego ideololo w drugie. Im bardziej PiS obrzydzi wartości, którymi wyciera se gębę, tym dalej w przeciwnie radykalne szambo wybije naród gdy PiS już
Posiadanie przodków-PiSowców powinno być takie jak posiadanie przodków w partii komunistycznej czy innym ZOMO.


@niochland: Nie rozpędzaj się, bo sam się staniesz tym, z czym chcesz walczyć. Ukarajmy ludzi, którzy łamali prawo bądź na łamaniu prawa przez PiS majątkowo skorzystali. Piękne marzenie, choć nierealne ;d
To jest akurat bez sensu, dlaczego dzieci mają odpowiadac za rodzicow?


@Soojin21: To PiS zaczął wyciąganie dziadków z Wehrmachtu. Sprawienie że ich dzieci będą wytykane palcami to tylko konsekwencja tego co zaczęli.

Jeśli ich dzieci będą żyły z majątku ukradzionego przez ich rodziców podczas rządów PiS to uważasz, że mamy przymknąć oko i powiedzieć, że nic się nie stało bo w drugim pokoleniu kradzież się zeruje? Jeśli majątki zostaną odebrane, rodzice
@niochland: Pisząc o rozliczaniu dzieci za grzechy rodziców niczym się od pisowców nie różnisz...

Rozumiem, że mnie też byś rozliczył, bo mój dziadek był żołnierzem Wehrmachtu? Kij, ze zmarł dwa lata przed moim narodzeniem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Zapnijcie pasy, PiS będzie rządzić wiecznie.


@no_49: Nonsens.
1. PiS jebnie na ryj jak tylko kaczor wyloguje się z serwera. Bez wodza frakcje pogryzą się o władzę.
2. Baza wyborcza PiS regularnie wymiera, a COVID to jeszcze przyspieszył.
3. Wśród młodych, PiSu nie ma nawet w pierwszej trójce poparcia. A w ostatnich wyborach młodzi znacząco poprawili frekwencję udziału w wyborach.
Rozumiem, że mnie też byś rozliczył, bo mój dziadek był żołnierzem Wehrmachtu? Kij, ze zmarł dwa lata przed moim narodzeniem.


@yggdrasil: Gdybyś żył ze złota które ukradł twój dziadek to należałoby cię rozliczyć z paserstwa. Czy może można ukraść, oddać dzieciom i wtedy się zeruje?