Wpis z mikrobloga

Moim marzeniem jest doczekać się dePiSyzacji Polski i burzenia wszelkich pomników do których masturbują się pisowcy.
Chciałbym żeby było to wydarzenie na miarę burzenia muru berlińskiego, albo praskiej wiosny

Posiadanie przodków-PiSowców powinno być takie jak posiadanie przodków w partii komunistycznej czy innym ZOMO.

#bekazpisu #polska
niochland - Moim marzeniem jest doczekać się dePiSyzacji Polski i burzenia wszelkich ...

źródło: comment_1618047315xLK5w3wUN7zBoI6mbRq8EF.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yggdrasil: Gdybyś żył ze złota które ukradł twój dziadek to należałoby cię rozliczyć z paserstwa. Czy może można ukraść, oddać dzieciom i wtedy się zeruje?


@Khaine: A może wystarczyłoby jednak odebrać to złoto? A pisowcom mienie pochodzące z przestępstwa
  • Odpowiedz
A może wystarczyłoby jednak odebrać to złoto? A pisowcom mienie pochodzące z przestępstwa


@sredni_szu: No tak. Ale jak nie zostanie im odebrane, to ich dzieci są paserami i nie można mówić że "oj tam oj tam, dzieci nic nie winne". Właśnie że winne jak żyją za kradzione.
  • Odpowiedz
Gdybyś żył ze złota które ukradł twój dziadek to należałoby cię rozliczyć z paserstwa. Czy może można ukraść, oddać dzieciom i wtedy się zeruje?


@Khaine: Mój dziadek dostawał normalny żołd z czego pewnie coś sobie kupił i używał dzięki czemu coś osiągnął, miało to wpływ na moją rodzinę. Co teraz? Nadal chcesz mnie rozliczać za coś czego nie zrobiłem?
  • Odpowiedz
Mój dziadek dostawał normalny żołd z czego pewnie coś sobie kupił i używał dzięki czemu coś osiągnął, miało to wpływ na moją rodzinę. Co teraz? Nadal chcesz mnie rozliczać za coś czego nie zrobiłem?


@yggdrasil: Jak tylko żył z żołdu to nie. Tak jak któryś PiSowski minister żyje tylko z pensji ministra czy coś w ten deseń. No tylko ciekawe czy jest taki, który nie zrobił jakiegoś przekrętu na setki
  • Odpowiedz