Wpis z mikrobloga

Wszyscy #!$%@? jesteśmy tylko towarem wystawionym na półce rynku matrymonialnego.

Ludzie podchodzą, patrzą co możemy im zaoferować i oceniają czy oni sami mają większą wartość od nas czy nie, czy opłaca się nas wziąć z półki czy nie, czy stracą na tej transakcji czy zyskają.

Jak ktoś jest ładny to może sobie wybierać spośród wielu bo sam ma dużą wartość a jak ktoś jest brzydki no o #!$%@?, nie ma żadnego wyboru, leżymy na tej półce samotni czekając aż ktoś się zlituje i zdecyduje się nas wypróbować. Sami też przechadzamy się miedzy regałami rynku matrymonialnego i patrzymy przez szybkę na to co nas nie stać, patrzymy jak inni, z większą wartością mogą sobie przebierać a gdy my chcemy kogoś to się okazuje że nas na nic nie stać, za biedni jesteśmy, za mała nasza wartość.

Jak nasi starzy się poznawali to rynek był mały i lokalny, dziś mamy dostęp do całego świata przez internet.
Kobiety nie muszą już chodzić do sklepiku osiedlowego z ograniczoną ilością towarów, teraz mają tinder, badoo, instagrama, fb i tam sobie przebierają, sprawdzają, próbują, biorą jeden towar, dwa, trzy na raz, porównują a jak się coś nie podoba to wyrzucają.
Wraz z dostępem do towaru rosną wymagania, taki zwykły mirek czy maciek który 20 lat temu nie miałby problemu związać się z różową dziś nie ma szans, za duża konkurencja. On już nie jest modny, nie jest fajny bo ta kasia co 20 lat temu by się z takiego maćka cieszyła dziś chce chada którego widzi na co dzień na ekranie telefonu, chce oskarka z ekranu swojego komputera.

"Lepiej jeść tort z innymi niż suchy chleb samemu" - to słowa które kiedyś usłyszałem od jednej różowej. Kobiety wolą być zabawką chada, wolą być towarem dla przystojniaka, wolą X razy próbować z oskarkiem, może się uda, może tym razem mnie nie zostawi, może się zakocha. Tymczasem inni faceci są jak ten jeden #!$%@? chleb co nie wyszedł piekarni i nikt go nie kupi bo wygląda jakoś dziwnie mimo że smakuje tak samo dobrze.

#przegryw #blackpill #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 7
  • Odpowiedz
@01ab: Zawsze jak mówiłem ludziom że związki to nic innego jak handel ludźmi, gdzie każdy próbuje sam siebie sprzedać to patrzyli się na mnie jak na idiotę. Do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.
  • Odpowiedz
@01ab: no dobra ale o co chodzi? Nikt ci nie broni przebierać i próbować, to już tylko twoja odpowiedzialność że nikt cię nie chce. Chadem nie jestem ale na rynku nie mam tak źle, darujcie sobie bajki z tym chadem
  • Odpowiedz
@01ab: Gorzej jak miliony zwykłych chlebów, spermią do jednego chleba "jesteś piękny chlebie", "Ooo takiego chleba to bym z łóżka nie wypuścił", "kocham Cię", "Jesteś cudowny chlebie". Coś się pop*erdoliło w tych towarach.
  • Odpowiedz