Wpis z mikrobloga

Wszyscy #!$%@? jesteśmy tylko towarem wystawionym na półce rynku matrymonialnego.

Ludzie podchodzą, patrzą co możemy im zaoferować i oceniają czy oni sami mają większą wartość od nas czy nie, czy opłaca się nas wziąć z półki czy nie, czy stracą na tej transakcji czy zyskają.

Jak ktoś jest ładny to może sobie wybierać spośród wielu bo sam ma dużą wartość a jak ktoś jest brzydki no o #!$%@?, nie ma żadnego wyboru, leżymy na tej półce samotni czekając aż ktoś się zlituje i zdecyduje się nas wypróbować. Sami też przechadzamy się miedzy regałami rynku matrymonialnego i patrzymy przez szybkę na to co nas nie stać, patrzymy jak inni, z większą wartością mogą sobie przebierać a gdy my chcemy kogoś to się okazuje że nas na nic nie stać, za biedni jesteśmy, za mała nasza wartość.

Jak nasi starzy się poznawali to rynek był mały i lokalny, dziś mamy dostęp do całego świata przez internet.
Kobiety nie muszą już chodzić do sklepiku osiedlowego z ograniczoną ilością towarów, teraz mają tinder, badoo, instagrama, fb i tam sobie przebierają, sprawdzają, próbują, biorą jeden towar, dwa, trzy na raz, porównują a jak się coś nie podoba to wyrzucają.
Wraz z dostępem do towaru rosną wymagania, taki zwykły mirek czy maciek który 20 lat temu nie miałby problemu związać się z różową dziś nie ma szans, za duża konkurencja. On już nie jest modny, nie jest fajny bo ta kasia co 20 lat temu by się z takiego maćka cieszyła dziś chce chada którego widzi na co dzień na ekranie telefonu, chce oskarka z ekranu swojego komputera.

"Lepiej jeść tort z innymi niż suchy chleb samemu" - to słowa które kiedyś usłyszałem od jednej różowej. Kobiety wolą być zabawką chada, wolą być towarem dla przystojniaka, wolą X razy próbować z oskarkiem, może się uda, może tym razem mnie nie zostawi, może się zakocha. Tymczasem inni faceci są jak ten jeden #!$%@? chleb co nie wyszedł piekarni i nikt go nie kupi bo wygląda jakoś dziwnie mimo że smakuje tak samo dobrze.

#przegryw #blackpill #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 7
@01ab: no dobra ale o co chodzi? Nikt ci nie broni przebierać i próbować, to już tylko twoja odpowiedzialność że nikt cię nie chce. Chadem nie jestem ale na rynku nie mam tak źle, darujcie sobie bajki z tym chadem