Wpis z mikrobloga

Mirki mam 70% środków w #bnb i po 15 w #dent i #btt i tego nie ruszam, ale wpadło mi trochę kasy dzisiaj i chcę coś kupić, tyle że 1/3 (z dzisiejszego wsadu) kasy muszę wypłacić za 9 dni w poniedziałek a drugie 1/3 (z dzisiejszego wsadu) muszę wypłacić około 26 kwietnia (niecałe 3 tygodnie). W tej chwili po tak ogromnym wzroście boję się ładować w BNB bo raczej obstawiałbym, że za 7 dni będzie mniej warte niż dzisiaj. Bitcoin wydaje się dość pewną opcją raczej w takiej perspektywie czasu (1 i 3 tygodnie) nie spadnie a może urosnąć. A może coś innego? Tylko prawie pewnego jak stojący ostatnio w miejscu BTC.
#bnb #kryptowaluty
  • 10
@Stolbilardowy @uzap @inXe : Za późno - już ruszyłem:) Te na tydzień wrzuciłem w BTC resztę (2/3) poszło w BNB, bo w trzy tygodnie nawet BNB mimo ostatnich wzrostów po zawirowaniach powinno dać już w miarę pewny zysk.
Pieniądze zarobione nie pożyczone, ale zobowiązania trzeba płacić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michoopro: aha czyli sobie wrzucasz kasę na ZUS, podatki i kartę kredytową w krypto, bo wiadomo, że zawsze w górę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyjmij proszę mój internetowy uścisk dłoni ()

Tylko żebyś nie wpadł na pomysł zaciągania chwilowek, żeby #!$%@? w doge czy coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stolbilardowy chwilówek nie, ale we wrześniu żona wzięła 100 k taniego kredytu pod krypto;) ona pracuję na UoP i jej chętnie dali, JDG z uwagi na Covid dają tylko do 30k bez względu jak dużą zdolność masz:( na razie się spina. Nawet jakby wszystkie krypto wyparowały kredyt się na lekkości spłaci, ale czemu od razu zakładać najgorszy scenariusz? W 2017 kupiłem na górce przy cenie 16k$, dzisiaj mam na czysto zysku razy