Wpis z mikrobloga

Czy te studia was też tak #!$%@?ą?
Byłem na dziennych to mnie też #!$%@?ły. Taka strata czasu. Chęci do życia to odbiera.
Chodziłem do pracy to było git, ale jak przyszedł dzień studiów to humor popsuty

Teraz jestem na mgr na zaocznych to to samo. Pracuję w sumie w dwóch pracach (powiedzmy średnio z 11-12h) i #!$%@? #!$%@? stara szmata se zrobi laboratoria w piątek od 18.00 do 21.00 xD oczywiście z jakiegoś #!$%@? przedmiotu
Inni zadadzą jakąś #!$%@?łą pracę w grupach i Elo zróbcie projekt na temat srania

Ha tfu na studia, na ten kraj i na wszystkich polaków, was się powinno #!$%@?ć

#studbaza #pracbaza #polska #niepopularnaopinia
  • 15
@Goronco: Nawet do końca nie wiem jak określić ten bałagan organizacyjny. Od prostych rzeczy po takie co generalnie miały być zapewnione czy załatwione już po stronie uczelni to starosta musi ogarniać i prostować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kk87ko0 No mam, ale nie uczę się całego planu na pamięć (na zaocznych nie ma tak że co tydzień jedt to samo. Co tydzień inaczej). No i to że dowiaduje się w ostatnim momencie to nawet lepiej, bo tak to by mnie #!$%@?ło od początku
Co tydzień inaczej


@Goronco: Co to za dziwna uczelnia. Na poważanych uczelniach, na początku semestru wiesz kiedy są zjazdy i jak wyglądać będzie plan w każdym tygodniu zajęć
@Goronco: No poco się uczyć skoro mam go napisany? Twój wpis odebrałem, że czujesz się zaskoczony w tych godzinach przedmiotem, ale skoro z góry o nim wiedziałeś to po co ten wpis? Na moich studiach zaocznych wiadomo jest, że w każdym semestrze przedmioty mogą być od piątku 16strej do niedzieli 18stej i nikt nie czuje się zaskoczony