Wpis z mikrobloga

Jak być mirkoinwestorem:

1. Co robisz gdy waluta spada?
Oczywiście, że nie dokupujesz głuptasie! Piszesz na mirko, że ta waluta to zawsze był shit i właśnie bańka pękła. Jest to też idealny moment na sprzedaż. Możesz dodać jeszcze jedno, lub wszystkie z następujących:
"To było oczywiste, że tak będzie."
"I co, gdzie teraz wasze lambo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
"Ten kto miał zarobić, ten zarobił. Wieloryby znowu nabrały płotki"

2. Co robisz, gdy waluta rośnie?
Teraz jest idealny moment na dokupienie, jest tendencja wzrostowa, lepiej nie przegapić i wskoczyć do wagonu, póki jeszcze jedzie! Jak i w punkcie 1. tutaj też możecie zastosować różne taktyki bronienia swoich przekonań:
"To the moon!"
"Tylko BTC i ETH, wszystko inne to scam."

Dodaję jeszcze tag #safemoon, bo kiedykolwiek jest dip, to pół wykopu pisze "trzeba było wyskakiwać z wagonu, kiedy pisałem" itp. itd. A za każdym razem, gdy rośnie to jest "Lecimyyyy!" xD.

Mimo, że zdecydowaną większość mam zainwestowane w ETH i DOT, to 5% zainwestowałem w Safemoona i póki co cały zarobek wypłaciłem, by wyjść na zero. Resztę zostawiłem, czyli skromnie ~100 USD i póki co zwrot jest x6. Zobaczymy co z tego będzie za parę tygodni. W każdym razie wypok każe sprzedawać to g---o, więc jest to chyba najlepszy powód, by jednak zostawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dodaję jeszcze tag #safemoon, bo kiedykolwiek jest dip, to pół wykopu pisze "trzeba było wyskakiwać z wagonu, kiedy pisałem" itp. itd. A za każdym razem, gdy rośnie to jest "Lecimyyyy!" xD.


@KonDaVinci: Ale to piszą ci sami użytkownicy?
  • Odpowiedz