Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gusioo: Motorsport po Horizonie Ci się nie spodoba. Model jazdy jest realistyczny, niestety wrażenie prędkości już nie. Ma się wrażenie że na zakrętach trzeba się prawie zatrzymać żeby nie wypaść z toru
@Zales360: Dzięki za podpowiedź - faktycznie, wrażenia z Horizona są świetne - jechałem w "Kaskaderze" Bugatti to miałem wrażenie jakbym siedział w środku. Chyba L4 wezmę ( ͡ ͜ʖ ͡)
@gusioo: czekam z niecierpliwością na nowe Horizony, moim zdaniem najlepsza gierka wyścigowa dla amatorów wyścigów, tzn do pogrania na padzie dla rozrywki, na miesiąc mnie wessała doszczętnie :D
@gusioo: no, świat jest super, samochodów masa, sporo opcji modyfikacji i pod względem osiągów i pod względem wizualnym, grafika bardzo ładna, fizyka jazdy też fajna. Jedyne w sumie co mnie boli w tej grze to strasznie #!$%@? dźwięki silnika xD poza tym jest miód. Jak odkryłem tryb fotografii to już w ogóle sie jarałem jak dziecko, jeździłem po świecie i cykałem foty XD
@gusioo: ja nie znoszę motoryzacji, ale te historie aut, jakieś eventy specjalne, kurna... rewelacyjnie to sobie wymyślili z TopGearem. Ilość autek sprawia, że czuję się jak przedszkolak z pudłem samochodzików, każdym, jaki mi się zamarzy. Otwarta fajna mapa (szczerze, najczęściej po ciężkim dniu odpalam Forzę właśnie po to, żeby sobie po prostu pojeździć) i nigdy bym nie pomyślał, że gra wyścigowa mnie tak porwie. Czeka Cię dużo fajnej zabawy. Trójkę polecam,
@gusioo: Ja zaczynałem od Horizon 2, to bawiłem się spoko, natomiast 3 i 4 odsłona nic szczególnego nie wniosły przez co szybko mi sie znudziły. Najlepiej mi sie grało w TDU na PC swego czasu i liczę że nowa odsłona jej dorówna. Fajnie sie kupowało auta w salonie czy zbierało hajsy na fajną wille. W FH4 co prawda były domy, ale jakoś nie mogłem wsiąknąć w klimat.