Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 30
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:00, Piątek, 09 kwietnia 2021. Imieniny: Marii, Dymitra, Heliodora. Słońce wstało dziś o 05:59. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 13 godzin i 37 minut, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:36. Ciemna noc zapadnie o 21:00, ale gwiazd można wypatrywać od 20:14.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 54
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @Berkel_88 @bibr @piupiulaserem @Mosiondz @Pshemeck @lenythenub

Piątek w domu pod znakiem sprzątania. No i mamy problem z deszczownicą, bo nam przecieka i nie wiemy, czy można ją w ogóle rozłożyć i sprawdzić, czy wszystko ok xD

Poza tym zakochałam się w konfiturze
o.....i - Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud...

źródło: comment_1617954287FQMyZ2wN5Bww4oYtEQnBnM.jpg

Pobierz
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @lenythenub @Mosiondz

no dzien dobry koledzy ja stalem umylem zqbki i tak dalej i tak dalej ehhh smutno sie dla mnie zrobilo obejrzalem wczoraj bonda i smutno ze to juz ostatnia czesc z tych starszych myslalem ze na tej skonczq juz pokazywanie bo ostatnio pare lat temu tak wlasnie