Wpis z mikrobloga

@Pickmer 750ug kwasa dalo mi efekt ego death total i 1 nie wiem czy to moge nazwac wizualem bo to bylo mega prowokowane a mianowicie przy LUSTRZE we fragmencie piersi pojawil sie taki wezyk jak przy wizualach ale widzialem go przez moze 0.5 sekundy, po grzybach podobnie tylko 5g golden teacher podjlbijalem buchem aby osiagnac vizuale jednak tylko odczuwalem wzmocnienie na głowie. Dodam ze moj ziomek #!$%@? 3g i czuł sie jak
@elus2137: go po małym resarchu wychodzi na to iż problem tkwi w receptorze 5ht 2a. Mógłbyś spróbować jeszcze jakiejś innej substancji działającej na ten receptor by to potwierdzić. Dlatego pytanie czy bierzesz bądź brałeś ssri
750ug kwasa dalo mi efekt ego death total i 1 nie wiem czy to moge nazwac wizualem bo to bylo mega prowokowane a mianowicie przy LUSTRZE we fragmencie piersi pojawil sie taki wezyk jak przy wizualach ale widzialem go przez moze 0.5 sekundy,


@elus2137: Cały czas piszesz o OEV, a nie było nawet CEV?

@Pickmer: @loker125: Trochę się zastanawiałem nad tym co może być przyczyną takiego stanu i nie
@Jakis_Leszek:

Rola 5ht2a

Występowanie:
-kora wrokowa, przedczołowa, ciemieniowa, czuciowa
-guzek węchowy
- dendryty wierzchołkowe komórek piramidowych w warstwie V - procesy poznawcze, pamięć robocza, uwaga - zwiększanie wydzielania glutaminianu
-podwzgórze - wzrost poziomu : oksytocyny, prolaktyny, ACTH, kortykosteronu i reniny
-płytki krwi -agregacja płytek
-komórki układu krążenia
-obwodowy układ nerwowy

Działanie:
-rola w pamięci
-pobudzenie neuronów, nauka
-skurcz mięśni gładkich w przewodzie pokarmowym i oskrzelach
-zmniejszenie ciśnienia wewnątrz gałkowego

Więc mutacja