Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@goferek: uważam że to rondo jest OK, tylko u nas nie umieją debile z niego sprawnie korzystać, we Francji czy w Turcji nie było by żadnych korków
  • Odpowiedz
@goferek: Po to żeby mieszkańcy z ul. Gaik mogli wygodnie dojechać samochodem do centrum przytkamy wylotówkę na Olkusz, dzięki temu w Krakowie będzie mniej samochodów, czego nie rozumiesz? Za rok będzie remont Łokietka, dlatego żeby nie generować korków za rok wygenerujemy je już dziś ;) Oczywiście to rondo nic nie blokuje, bo przecież ruch na Olkusz albo dojazd do IV obwodnicy to jakiś fanaberie, a w ogóle to wszystko wina
  • Odpowiedz
@skorpion666: chociażby skręt jadąc od strony jubilatu. Normalnie były dwa pasy i elegancko wjechać szło w Dietla. Obecnie jest pas do skrętu w lewo (zawrócenie), pas obok wyłącznie na lewo dla taksówek i skręt ze skrajnego pasa w Dietla co sprawia, że wszyscy stoją na środku i ciężko przejechać. Następnie zwężki i bezsensowne ścieżki rowerowe na samym Dietla. Ogólnie jedna wielka porażka.
  • Odpowiedz
@bartez_94: tam masz lewy do skrętu w lewo, niekoniecznie do zawracania, przypatrz się dobrze stary bo jesteś w błędzie. druga rzecz - zostaw ścieżki w spokoju, bo ścieżką jest efektem tego ze na jednym pasie wydzielono parkingi, a ścieżki dolo zono później, bo jest na to miejsce. było bardzo dużo wypadkow na pasach z udziałem pieszych przed skrzyżowaniem z krakowska. niestety ale po dobroci się nie da z wieśniakami za
  • Odpowiedz
@skorpion666: fakt, że jechałem to się jakoś specjalnie nie przyglądałem, ale jestem wręcz przekonany, że wcześniej było 3 pasy na lewo: lewy skręt + zawrócenie/ środkowy pas w lewo dla taxi i na wprost dla reszty w Dietla/prawy pas który był skierowany na wprost na Dietla. Obecnie zrobili lewy+zawrócenie/środkowy pas który jest lewoskrętem dla taxi i prawy pas na wprost w Dietla. Muszę podjechać jeszcze raz skoro mówisz, że jest
  • Odpowiedz
@bartez_94: tak mi się wydaje, jeżdżę tam codziennie i tak właśnie robię, teraz mam zagwozdke ze może zle jadę :) w każdym razie nie warto powielać tego p---------a ludzi ze wszystko wina rowerzystów, potrzebne jest szersze spojrzenie
  • Odpowiedz
@skorpion666: dziwne bo ja czasami w piątki zgarniam dziewczynę i wyjezdzmy z Krk i są p--------e korki xd, dodatkowo raz jechałem do biura z miesiąc temu i też korki były, może ciut mniejsze niż zazwyczaj, ale były i tak kureskie, remontów na tych odcinkach akurat też nie ma, no chyba że jeździ pan po 22 to faktycznie korków nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz