Wpis z mikrobloga

Oglądaliście dzisiejszy odc. "Hadaj nic nie gadaj"? Nie no, ten stary dziad jest tak #!$%@?ęty i zgorzkniały że to się w pale nie mieści. Dziś był wielce oburzony ponieważ Bogusław Baniak objął posadę dyrektora sportowego w beniaminku najwyżej klasy rozgrywkowej w Uzbekistanie. Twierdził że to upadek polskiej myśli szkoleniowej i że generalnie to Baniak się takim wyborem skompromitował- no bo jak to tak?! UZBEKISTAN?!?!?!. Ja #!$%@?ę, Boguś pomieszka sobie w ciepłym, egzotycznym, kraju, pozna nową kulturę, przeżyje przygodę życia a i pewnie bardzo dobrze zarobi ale nie- przyjdzie taki zjeb Hadaj i będzie prawił te swoje wysrywy. Ja podejrzewam że większość osób związanych z polską piłką wręcz marzy by dostać taką posadkę gdzieś na dalekim wschodzie.

#weszlo #kanalsportowy #ekstraklasa #pilkanozna
  • 14
Strasznie przykry, mały, zgorzkniały człowiek, który jedyne co potrafi, to klnąć i narzekać (zwłaszcza na Mioduskiego). Nie da się słuchać tych jego nieustannych wysrywów (nie wspominając o tembrze głosu). Nie wiem po co Stanowski trzyma tego kołka w redakcji. A już szczytem było, jak był gościem w Quizie. Festiwal krindżu i żenady taki, że większy był jedynie, jak był ten koleżka spod Piaseczna, co wygrał udział w licytacji.