Wpis z mikrobloga

@lab_rat: jestem wege. Mam dwa koty. W życiu na myśl by mi nie przyszło odstawić je od mięsa. mam też znajomych TS którzy są już po korekcie płci i była to ich świadoma decyzja, którą podjęli jak jeszcze byli dziećmi chociaż wtedy nie rozumieli jeszcze co się do końca z nimi dzieje
  • Odpowiedz
@CipakKrulRzycia: Szkoda tylko że w swojej bańce o kolorowym, pięknym, i pozbawionym zmartwień świecie lgbtqrtvagd nie powiedzą ci medialnie już o tych którzy dopuścili się oszpecania samego siebie myśląc że są tym kim nie są, i później tego żałowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zachodniopomorzanin: ale widzisz, w odróżnieniu od Ciebie ja znam te osoby osobiście i mam z nimi kontakt na co dzień i mimo, ze minęły lata to nigdy nie żałowały tej decyzji i są z życia zadowolone. Więc gdzie Ty widzisz problem?

@CipakKrulRzycia: problem jest w tym, że osób które żałują, albo mają problem z ustaleniem swojej tożsamości płciowej ze względu na presję np rówieśników w szkole narasta.
  • Odpowiedz
@vin42: zawsze się znajdą osoby które czegoś w życiu żałują. Jak do tej pory jednak nie poznałem żadnej osoby TS która by żałowała korekty. No, jedynie te które nie miały możliwości jako dzieci brak blokerów bo żyją w zacofanym kraju to żałują
  • Odpowiedz
@Zachodniopomorzanin: jaką krzywdę? Dopiero po korekcie stali się w pełni szczęśliwi. Co Ty bredzisz? Ilu znasz osobiście TS, że się za nich wypowiadasz? Chcesz pomagać? To daj im kasę by mogli wyjechać z tego kraju do jakiegoś normalnego gdzie sobie zrobią dobrze korektę. A jak nie chcesz pomóc to przynajmniej nie przeszkadzaj żyć ludziom tak jak mają na to ochotę.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: zawsze się znajdą osoby które czegoś w życiu żałują. Jak do tej pory jednak nie poznałem żadnej osoby TS która by żałowała korekty. No, jedynie te które nie miały możliwości jako dzieci brak blokerów bo żyją w zacofanym kraju to żałują

@CipakKrulRzycia: pewnie tych którzy żałują jest znacznie mniej niż tych którzy są zadowoleni co nie oznacza że problem nie istnieje.
  • Odpowiedz
@vin42: żałują tylko Ci co nie do końca wiedzieli i rozumieli czym jest korekta płci albo zamiast na dobrego chirurga trafili na "praktykanta". Zdarza się też tak, ze jakiś nikły procent nie jest TS ale mu się tak wydaje. Tu już będzie problem bo takie osoby powinny być w miarę szybko wychwycone przez psychologa ale czasem się to nie udaje i potem same nie wiedzą o co im chodzi. Natomiast
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: cełe szczęście, że tacy jak Ty o tym nie decydują i rodzice mogą takie blokery kupić za granicą

@CipakKrulRzycia: pewnie. Często na pewno zdarza się tak, że rodzice robią to w imię chorej lewicowej ideologii i swoich urojeń. Krzywda wyrządzana dzieciom to straszna rzecz.
  • Odpowiedz
@vin42: nie zdajesz sobie sprawy, ze jeszcze większa krzywda jest dla osoby TS gdy takich blokerów w porę nie dostanie a potem jak wejdzie testosteron to już jest na pewne rzeczy za późno i często takie osoby popełniają s---------o z tak według Cibie błahej przyczyny
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vin42: nie zdajesz sobie sprawy, ze jeszcze większa krzywda jest dla osoby TS gdy takich blokerów w porę nie dostanie a potem jak wejdzie testosteron to już jest na pewne rzeczy za późno i często takie osoby popełniają s---------o z tak według Cibie błahej przyczyny

@CipakKrulRzycia: nie zdajesz sobie sprawy z tego jakie spustoszenie w psychice dziecka powoduje podawanie blokerów i wmawianie im że jest kimś innym niż
  • Odpowiedz
@vin42: Blokery podaje się tylko chłopcom przed okresem dojrzewania by jeśli nie zmienią zdania testosteron nie zmienił im organizmu na zbyt męski. Wystarczy odstawić bloker by testosteron zaczął normalnie działać. Nikomu nie dzieje się krzywda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lab_rat: odpowiadam, zgodnie z jedynie słusznym prawackim sposobem myślenia: właściciele kotów i właściciele dzieci. Należy jednak nadmienić, że jest to sytuacja wolnościowa, gdyż zarówno zwierzęta jak i dzieci nie mają zdolności do czynności prawnych. Kot należy do właściciela tak samo jak dziecko należy do rodzica i ten właściciel ma prawo zrobić z nim co chce. Dziękuję, że się zgadzamy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@vin42: Blokery podaje się tylko chłopcom przed okresem dojrzewania by jeśli nie zmienią zdania testosteron nie zmienił im organizmu na zbyt męski. Wystarczy odstawić bloker by testosteron zaczął normalnie działać. Nikomu nie dzieje się krzywda

@CipakKrulRzycia: wapaniale profesorze!!! Ufff odetchnąłem z uglą. Znaczy że dzieci są bezpieczne bo jakiś wykopek tak powiedział
()
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@henk: czyli idąc twoim prostym jak u neandertalczyka tokiem rozumowania mogę wziąć dziecko i kota, zrzucić ich z 10 piętra i nie poniosę za ten czyn żadnych konsekwencji?
  • Odpowiedz