Wpis z mikrobloga

Uwielbiam te historie jak nasi rodacy się dorobili. Zawsze w okolicach 1989 roku i zawsze pachnie ściemą na kilometr.

Zbigniew Juroszek zaczął swoją karierę biznesową od filatelistyki. Posiadał bardzo bogatą kolekcję różnego typu znaczków, którą sprzedał za niemalże 400 tys. dolarów. Kwota ta stała się jego kapitałem, który wykorzystał na rozkręcenie pierwszego biznesu. W latach 90. powstała więc firma Atal, będąca pierwotnie pośrednikiem w branży tekstylnej. Dopiero potem przerodziła się w przedsiębiorstwo skupiające się na dewelopingu.


Czego nie rozumiesz lewaku? sprzedał chiński znaczek pocztowy komuś za 400 tysięcy i ma. Reszta to tylko ciężka praca i wstawanie bardzo wcześnie.

#antykapitalizm #kapitalizm #bukmacherka #juroszek
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale startuj sobie z poziomu 0 a z poziomu 1,600,000


@Nie_bo_ty: normalna rzecz, że musisz jakiś kapitał wnieść, co w tym dziwnego? Chodzi o to, że znikąd się to nie bierze, a niektórzy jakby nie mogą tego zrozumieć i jakieś żale nie wiem do kogo się pojawiają. Tak samo jak później też musisz wiedzieć co robić i jak robić z tym hajsem żeby dalej procentował, czego tez wielu pojąć nie
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe:
To usprawiedliwianie złodziejstwa przemiany ustrojowej jest zadziwiające. Kulczyk nakradł na 10 generacji do przodu.

@TestoDepot
Jak ja ukradne milion i kupie za to 10 kawalerek na rynku wtórnym to też będziesz mnie zachwalał jaki ja jestem zaradny i mądry, że pomnażam swój kapitał? Jako, że te 10 kawalerek jest kupione za gotówkę to mogę wziąć w obecnej chwili kredyt na 10x kwote tej wartości, więc biorę w mbanku
  • Odpowiedz