Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczkowy), 07:02:00, Czwartek, 08 kwietnia 2021. Imieniny: Cezaryny, Dionizego, Julii. Słońce wstało dziś o 06:01. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 13 godzin i 33 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:48 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:35. Ciemna noc zapadnie o 20:58, ale gwiazd można wypatrywać od 20:12.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dżem dobry (porzeczk...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@micke @Hansim33 @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo i reszta... nie mam zadnej taglisty xd

KLANIAM SIE W CZWARTKOWY PORANEK

Nie wiem jak u was, ale u mnie za oknem leży śnieg, a przy okazji pochwalę się, że jutro mam mieć pierwszą jazdę na kat. A, więc mam nadzieję że zimowy proszek pójdzie w p---u. Dzisiaj mam bardzo pozytywny mindset ze względu na to, że dziś ostatni dzień pracy w tym tygodniu bo jutro zdalnie no i w sumie mam dziś piątek :PPPP
Weekendzik na pewno spędze w lesie - na pewno udam się na ryby, bo jeszcze w tym roku nie byłem a karta już opłacona od stycznia :D. Jeśli wierzyć prognozie pogody,
  • Odpowiedz
Siemanko, zaczynamy czwartek!
Wczoraj nie mogłem zasnać i dzisiejszy poranek jest ciężki ale pracować trzeba, normalnie w drodze do pracy zdązyl bym się rozbudzić a na HO musze wspierać się kawą.
Miłego dnia i pysznej kawy!

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo
  • Odpowiedz

Dzień dobry!
Ale dzisiaj szalony poranek z zakupami niezbędnymi na budowę. Kable, rękawiczki, sznurki ifarby spray do wyznaczania fundamentów. Teraz na placu budowy słonecznie, ruch jakiś jest więc ok, będzie się spalać to co po świętach zostało.
Miłego dnia rozpoczętego pyszną kawą i pożywnym śniadaniem. Uśmiechacie się. Cześć!
Dzisiaj podstawówka heh
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Hej! Dzień wolny, to trzeba wcześnie wstać ¯\_(ツ)_/¯
W lidlu miał być od dzisiaj vakuum geräte, byłam na otwarciu (#pdk) ale nie było nawet cenówki. Podjechałam do drugiego- została tylko cenówka :/
Smacznego śbiadania i dobrej kawy!
Ubierajcie się ciepło bo pogoda nadal chora ( ͡° ʖ̯ ͡°).
  • Odpowiedz
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry ja stalem i herbate wypilem i sensaci nie oglqdalem ale w iternecie sobie odsluchuje czemsto no i dzisiej enlisted wystartowalo i
  • Odpowiedz
Dobry wieczór,
wczoraj od 6 do 21 byłam w pracy więc odpuściłam sobie pisanie na tagu ze względu na tzw. padnięcie na ryj xD Temat szczepień i testów mnie chyba wykończy.
Zakupiłam dzisiaj cały karton różnych mięt i będę ją hodować na parapecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) chętnie bym dorzuciła jakieś proste warzywka, które da się trzymać w doniczkach... podobno kolejnym krokiem w dorosłości jest posiadanie warzywnika na balkonie - balkonu nie mam ale też jest zajebiście #pdk

@omi-omi mały update: różyczka zdycha dalej. Brązowieją łodygi od góry i powoli przesuwa się to do dołu, liście bez zmian dalej oklapnięte. Co ciekawe inna łodyga wypuściła kwiatek, który zaczyna się otwierać xD ale widząc jak inne kończyły czyt. usychają przed otwarciem to pewnie będzie z nim tak samo. Nie mam pomysłu co się stało. Edit: koleżanki z pracy mówią, że mają to
  • Odpowiedz