Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dostałam pierwszy telefon z ostatnich cv, które wysyłałam chyba w niedzielę i powiedzieli mi, że moje cv bardzo im się podoba i właśnie kogoś takiego szukają ()
  • 33
  • Odpowiedz
@Maudee ciekawe kiedy będziesz musiała się odwdzięczyć za zatrudnienie, no ale po coś w końcu to zdjęcie w CV wrzuciłas, więc wiesz co cię czeka, pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz
@Erez: w Polsce jest prawie najmniejszy pay gap na świecie. Doksztać się. To że amerykance mają pay gap to nie znaczy, że możesz każdy amerykański problem przenieść na polską ziemię.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@allesisthelal: A ty najpierw przeczytaj ze zrozumieniem zanim będziesz mi kazać się dokształcać. Pytam skąd się bierze to całe #!$%@?, a nie mówię, ze tak jest XD
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova

czyli byłaś atrakcyjniejsza od faceta o wyszych kwalifikacjach xD


@ovation: naucz się polskiego, żebyś potem nie marudził, że nie dostałeś pracy bo jesteś brzydki

Serio, literówka to, aż taki błąd :)? Wyższych*

Przez ostatnie 10 lat to ja zatrudniałem ludzi :P.
  • Odpowiedz
@allesisthelal

@ovation: faceci w Polsce mają nizsze kwalifikacje niz kobiety statystycznie. Są głupi i nie są w stanie kończyć szkół, o studiach nie wspominając.( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zgadzam się :), ale i tak lepiej zarabiają :)
  • Odpowiedz
@ovation: no właśnie średnio, bo różnice w PL są tak niewielkie, że aż dziwi, że faceci-debile, którzy są w stanie w miare prostej pracy - budowlanka, hydraulik itp. zarobić mega kasę - to jej nie zarabiają. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kobiety niestety ze względów fizycznych w wielu zawodach się nie sprawdzą.
  • Odpowiedz