Wpis z mikrobloga

@astronic: Ki diabeł Cię podkusił, żeby korzystać z usług Postkomunistycznej Poczty Polskiej?
Tam się niczego o przesyłce nie dowiesz, poza tym, że możesz złożyć reklamację dopiero po 14 dniach od wysyłki XD
później czekasz miesiąc na odpowiedź a w między czasie przesyłka prawdopodobnie dotrze.
  • Odpowiedz
@astronic: Możesz próbować na infolinii, mi się może z raz udało dowiedzieć co się dzieje. Jak wysłałeś ekonomicznym to jeszcze po prostu nie doszło (wysyłałam 1.04 i moja również dalej w transporcie)¯\_(ツ)_/¯ no i święta, więc pewnie mały przestój. Ostatnio polecone ekonomiczne idą mi nawet po 5 dni, za to na polecone priorytetowe nie mogę narzekać - na następny dzień (max. dwa dni później jeśli wyślę o 20:00) już są doręczone.
  • Odpowiedz
@astronic: możesz spróbować na infolinii się dowiedzieć co się dzieje (moje priorytety doszły na następny dzień, pocztę wysyłam praktycznie codziennie). Może też być tak, że doręczone ale w systemie jakieś opóźnienia. Jak na polecony priorytet to trochę jednak długo ci to idzie, chociaż tak jak wspomniałam, przez przerwę świąteczną mógł być mały przestój.
  • Odpowiedz