Wpis z mikrobloga

czy ktos posiada ten model, albo ewentualnie model z siatka? fotel to hero unique.
albo czy ktos poleca inny model foteli (byle nie z siatka, bo ich nie lubie xD) w granicach 1-1.5k zł dla osoby 190cm? inb4 te ikeowskie fotele, ich nie chce xdd z mojego researchu wynika ze wlasnie ten model hero unique sie wydaje mocno polecany i jest idealny. znalazlem tez model TUNE Unique ale on nie ma wersji z tkanina, a ja siatki nie chce xD i czy ewentualnie ktos z #krakow zna jakis sklep gdzie jest sporo ergonomicznych foteli wystawionych do przetestowania? @meblujdom_pl wolam eksperta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fotel #ergonomia #dom #homeoffice #praca #pracbaza
Gennwat - czy ktos posiada ten model, albo ewentualnie model z siatka? fotel to hero ...

źródło: comment_1617783841dBdOzQe9BwTiypmkqJhOcG.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Gennwat: Na meblujdom piszą, że odpowiedni do 188 cm, więc tak na styk byś się mieścił. W wersji siatkowej tego Hero piszą, że zagłówek jest za nisko przy takim wzroście. Polecam przedzwonić i spytać, jak to może wyglądać przy wersji z tkaniny. Za jakiś tydzień powinien do mnie przyjść Tune, więc mogę się podzielić wrażeniami, bo sam mam 193 cm.
  • Odpowiedz
  • 0
@Airwaves: czyli mając 193 kupiłeś fotel do 188, ale i tak jest w porządku (na styk)? i poza trzeszczeniem siedziska jakieś inne wady? bo jak żadnych, to chyba sam kupie, skoro polecasz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gennwat: kupiłem tune, on jest do 195, i poza trzeszczeniem siedziska to zagłówek trzyma się tylko najbardziej wsunięty albo wysunięty, nie ma nic pomiędzy, i podłokietniki są twarde ale to zbytnio nie przeszkadza, poza tym nie mam więcej zastrzeżeń
  • Odpowiedz
@Queen14K: jak cos kupilem ten model ze zdjecia i dla mnie jest bardzo dobry. jedyny maly minus to brak mozliwosci regulowania dolnej partii plecow, ale tak to jest bardzo wygodny i elastyczny jezeli chodzi o mozliwosc modyfikowania.
  • Odpowiedz