Wpis z mikrobloga

Colony Ship: A Post-Earth Role Playing Game już w Early Access i to w promocyjnej cenie! CRPG pełną gębą od twórców The Age of Decadence i Dungeon Rats!

Ciekawy setting, gdzie akcja toczy się na statku kosmicznym, rozbudowany system walki, dopracowany rozwój postaci, wiele możliwości rozwiązywania questów i TYM razem :P naprawdę ładna i klimatyczna grafika! Na razie mamy jeden rozdział gry do grania.

Nigdy nie pre-orderowałem żadnej gry. Nigdy nie kupiłem żadnej gry w Early Access - ta będzie pierwsza (òóˇ)

Polecam znalezisko w tym temacie: https://www.wykop.pl/link/6042771/colony-ship-wyjatkowe-rpg-od-tworcow-age-of-decadence/

Gra na Steam: https://store.steampowered.com/app/648410/Colony_Ship_A_PostEarth_Role_Playing_Game/

#crpg #rpg #gry #steam
Pobierz Lisaros - Colony Ship: A Post-Earth Role Playing Game już w Early Access i to w promo...
źródło: comment_16177257312BigWxDjQvfV5gsOxugQad.jpg
  • 31
@Bethesda_sucks wrzuć jeszcze raz z info o EA zamiast premiery, chętnie wykopię.
Kilka dni temu widziałem twój wpis o zapowiadanej premierze i ucieszyłem się bo grałem w combat demo a gra jest na mojej wishliście i byłem rozczarowany jak się okazało że to dopiero plastyka beta a nie premiera.
@Bethesda_sucks gra nie jest kompletna, można sobie pograć co najwyżej w pierwszy akt. Gdy mówi się o premierze gry to mówi się o jej pełnej wersji, nie o alfie czy płatnej becie tylko o kompletnym produkcie. Gdy wyjdzie z early accesu to będzie mieć premierę.
Zaczynasz z obrażaniem bo ktoś śmiał zakopać Twoje znalezisko, brawo. To jest dopiero przykład inteligencji.
Zaczynasz z obrażaniem bo ktoś śmiał zakopać Twoje znalezisko, brawo.


@emesc: Nie, stwierdzam jedynie fakt.

Przekleję jeszcze raz co napisałem wczoraj:

Wczoraj [przedwczoraj] była premiera gry, ale w fazie EA.Tak samo jak rok temu była premiera dema, używasz słów których nie rozumiesz. Niby czego była premiera wczoraj jeśli nie gry Colony Ship? Czy jak za 2 lata gdy wyjdzie pełna wersja będzie premiera innej gry? Po wejściu w znalezisko w powiązanych
Pobierz Bethesda_sucks - > Zaczynasz z obrażaniem bo ktoś śmiał zakopać Twoje znalezisko, bra...
źródło: comment_161784895081b6HLyjsH5OvmJMRW9tq7.jpg
@Bethesda_sucks "Niby czego była premiera wczoraj jeśli nie gry Colony Ship? Czy jak za 2 lata gdy wyjdzie pełna wersja będzie premiera innej gry?"
Nie za dwa lata będzie premiera tej gry nie innej, teraz było otwarcie płatnej bety. Wypuszczenie 25% contentu nie jest dla mnie premierą gry. Kiedyś takie coś było krótsze, nazywało się demo i było za darmo.

Rozumiem że w przypadku małego studia jest to sposób na finansowanie i