Wpis z mikrobloga

@ZastepcaPomocnika: co Ty pieprzysz, przecież tak samo jest na produkcji. Pomocni ludzie na produkcji, ha, tyś produkcje widział zza szyby. Wąsate Janusze i inne produkcyjne archetypy to najgorsze co w życiu spotkałem, stare PRLowskie śmiecie co #!$%@?ą Cię za pogłaskanie po głowie przez kierownika, młodego uczyć nie będą bo później młody ich wygryzie. Ilość patologii które występują na najniższych stanowiskach w magazynach, produkcjach itd przekracza wszelkie wyobrażenie.
@Conscribo: "a u mnie działa".

@nieprawdopodobnainterwencja: nie lepszy, pracowałem w takim miejscu w dawnych latach i za żadne skarby nie chciałbym tam wrócić. Wiadomo, uogólniam, przecież są różne miejsca pracy i różni ludzie (obok mnie pracował zarówno gościu z doktoratem z historii jak i ludzie z podstawowym, więc przekrój ejst dośc spory). Ale jak to na stanowiskach dla osób o niskich kwalifikacjach - często pracują tam osoby z niższych warstw
@szperacz: Oj nie byczq. U nas w biurze (sami faceci, IT) jest straszne bydło. Bardacha taka że jak klient wpada do biura to 10 razy powtarzam, że ma być kultura. Głównie jest aeeeeee #!$%@?.
@pavulon78: pamiętam gdy jakieś dwa lata temu było u nas w części magazynowej spotkanie posezonowe całego działu handlowego z zagranicznym nowym właścicielem (my oczywiście se ta róbcie co macie robić, nie dla psa xD), ludzie #!$%@? jak na otwarcie roku szkolnego i oczywiście jakieś pionki ich oprowadzały przy okazji po produkcji (uczucie jak byś był eksponatem w zoo xD).
w czasie całych tych ceregieli korzystali z naszych produkcyjnych kibli (top of
@ZastepcaPomocnika: to. Wcześniej pracowałem 5 lat w biurze w korpo, a dziś harda produkcja mechaniczna hir. W fabryce jest nas produkcyjnych ze 300 chłopa+ 100letnia Pani Jola wydająca ubrania robocze xD . Wszyscy mili, weseli uśmiechnięci. Chłopaki proste, ale to ten typ honorowyh sebków co mają swoją "księge ulicy xD" jedni piją, zdarzają się ćpuny ale ogólnie to tak troche klimat wiejskiej imprezy techno na remizie połączonej z potańcówką dla starszych
@ZastepcaPomocnika: Nie do końca się zgodzę. Jeżeli chodzi o zawiść to i tu i tu jest taka sama. Niech się tylko pojawi stanowisko młodszego koordynatora segregacji gówna i już są w stanie się pozabijać ( ͡° ͜ʖ ͡°)