Wpis z mikrobloga

W końcu Żuraw out. Ile można było czekać? Oby razem z nim klub opuścił także Rząsa.

Kto za nich? Może Artur Płatek na dyrektora sportowego i jakiś trener zagraniczny? Albo powrót Skorży?

#ekstraklasa #mecz #lechpoznan
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mroznykasztan: Były selekcjoner reprezentacji Polski jest wolny, może powtórzy sukcesy Fornalika który daje sobie radę mimo niepowodzenia jako selekcjoner ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednego już w Lechu sprawdzili teraz czas na drugiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: jak wezmą Fornalika to będzie przynajmniej walka o podium i przypadek podobny do Michnieiwcza- zdziwienie, że daje radę w bogatym klubie. Zresztą gdyby nie on to Piast nie byłby traktowany jako klub górnej 8. Teraz ma problem, bo co ulepi drużynę to się wyprzedają, kłopoty z młodzieżowcem, a w Lechu tych problemów by nie było. Jeśli go wezmą to nastepny sezon ligowy będzie ciekawy.
  • Odpowiedz
@Zi3L0nk4: Możesz nie lubić Wronek, ale mowa jest o klubie z Poznania. Chyba że nawiązujesz do starej, mało znaczącej kwestii jakieś tam licencji - to już nie jest mój problem.

każdy był bity byle kibicować Legii( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zi3L0nk4: Czekaj - byłeś bity przez kibiców Legii, bo nie kibicowałeś Legii? Co za patologia () To się nazywa syndrom sztokholmski.
  • Odpowiedz
dlaczego Żurawia wywalili ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@krulsmokuf: Bo Lech grał poniżej swojego poziomu.

trener na lata, sukcesy, liga europy ehhh tyle zrobili dla tego klubu


@krulsmokuf: Miał dwa sukcesy: vicemistrz i awans do fazy grupowej europejskich pucharów, ale to już przeszłość.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: jedynym rodowitym klubem z Poznania jest Warta, Lech na licencji Wronek gra. Tak trochę byłem w 2-3 klasie podstawówki bity bo paradoksalnie bliżej mi do Lecha było przez barwy xd
  • Odpowiedz
Lech na licencji Wronek gra


@Zi3L0nk4: Co najwyżej grał jeden sezon. No i co z tego? Kogo normalnego to interesuje? Co to zmienia? Jaki to ma wpływ na dzisiejszy świat?

Tak trochę byłem w 2-3 klasie podstawówki bity bo paradoksalnie bliżej mi do Lecha było przez barwy
  • Odpowiedz