Wpis z mikrobloga

A jak chciales? Golebiem pocztowym, telegramem?


@mikrowypok: telefonicznie? wybacz ale jeżeli ktoś kontaktuje się ze mną mailowo wydaje mi się to dość niepoważne, nie zaglądam co 5minut na maila. (tak jak większość osób) Odczytałem dopiero po 6h

@aniu_ta: rozumiem że o telefonie nigdy nie słyszałes/as
@matiit: nigdy się z czymś takim nie spotkałem, wydało mi się to dość dziwne. Koleś zamiast numeru telefonu podał nr. gg

Z takim nastawieniem, to u nas (i wydaje mi sie, ze w kazdej zdrowo funkcjonujacej firmie) nigdy bys roboty nie znalazl.


@mikrowypok: jasne jesteś z tych którzy wiedzą o mnie więcej niż ja sam o sobie?

spytał się czy jestem karany, poszukiwany, zadluzony
@thampel5: j.w inni jak tak konkretnej osobie wygodniej to nic w tym nie widzę dziwnego, ktoś może nie mieć czasu/warunków/ochoty akurat na pogaduchy z potencjalnym pracownikiem. Nie wiem skąd pomysł że to wyznacznik nierzetelności
@thampel5: W kilka minut zdazylem sie dowiedziec o tobie, ze nie ogarniasz jak funkcjonuje rynek pracy i uwazasz, ze to pracodawca jest dla ciebie, a nie ty dla niego.

to dość niepoważne, nie zaglądam co 5minut na maila


A powinienes, to ty cos od niego chcesz.

Ot takie wrazenie odnioslem, ktore potwierdziles swoimi wypowiedziami. Jezeli jakims cudem trafilbys u nas w firmie na rozmowe kwalifikacyjna, tez bys polegl, bo pewne cechy