Wpis z mikrobloga

@77023:

smród po truskawkowych e fajkach ( skórzana tapicerka chłonie zapachy)


Eee co? xd coś mi się tu nie spina, bo sam mam w aucie skórę z alkantarą, palę w aucie elektroniczne fajki i absolutnie nic nie czuć
@77023: Może odwalają coś innego, bo serio pierwszy raz się spotykam z pozostawaniem zapachu po efajkach ( ͡° ʖ̯ ͡°) a w wielu autach paliłem i wiele osób palących w aucie znam - nikt tak nie miał
@pablooooo: stawiam e fajke jako pierwszego podejrzanego, bo właśnie często zostawał taki sztuczny owocowy zapach po transportach, kij wie co to jest, a widziałem, że palą.
@77023: Ja #!$%@?, nie wyobrażam sobie, żeby mój brachol tak #!$%@?ł xD Od razu by wyłapał lepę na potylicę. Chyba jednak ma z tyłu głowy to, że to nie jego, a jak go parę razy wysłałem do mechanika to widział, że auto to skarbonka. Może Twój brat też powinien czasem skoczyć, odebrać auto od mechanika i zapłacić (później mu oddasz), wtedy zrozumie, że to frajerskie zachowanie
@77023: Z mojej często się leje liquid strumieniem zwłaszcza jak się ją przechyli, może w ten sposób coś w aucie Ci nasączają i stąd masz takie wrażenia zapachowe ( ͡ ͜ʖ ͡)
@77023: zastanawiam się, skąd to wynika u facetów. ostatnio rzuciłam znajomemu 5 dyszek na revo, bo byliśmy jego autem i w sklepie, i na krótkiej wycieczce. zdziwiony pytał za co, czy to pomyłka. mówię że no za paliwo XD powiedział, że się z czymś takim nie spotkał jeszcze (facet powyżej 25 roku życia). może warto pogadać z bratem, by umiał ustalać swoje granice i ćwiczył asertywność? przyda mu to się mega
@77023: To zobacz sobie tego cucka, który zrobił taką przysługę mojej byłej już koleżance ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście dziewczyna imo też źle zrobiła kupując mu mc, gdzie jego wartośc była pewnie z 8 razy mniejsza niż koszt podróży. Jak ode mnie ktoś nie chce kasy za podwózkę to zawsze staram się to zrekompensować by wyszło na zero.
Pobierz wilhelm99 - @77023: To zobacz sobie tego cucka, który zrobił taką przysługę mojej był...
źródło: comment_1617628779ghHloiYYjfUtmeWOktjOlL.jpg
@seyl mi też głupio brać hajs za podwozke znajomych, imo to wynika trochę z grzeczności i na początku trzeba powiedzieć, że no co ty nie trzeba, ale jak już ktoś nalega to się bierze i tyle.
Mi by było głupio powiedzieć dobra to wyskakuj z dwóch dych za podwozke xD

Ale zawsze staramy być po równo, jak ja kogoś odwiozę, to potem ten ktoś mnie i tak dalej, więc u nas nie