Wpis z mikrobloga

Drodzy homofobii twierdzący, że "my wcale nie nienawidzimy osób LGBTQ, my nienawidzimy IDEOLOGIĘ LGBTQ". Zrozumcie jedno - naprawdę mało kogo poza wami samymi obchodzą wasze leksykalno-semantyczne fikołki, które stawiają w jeszcze gorszy świetle co najwyżej was samych, bo nie dość że
a) jesteście okrutnikami nienawidzącymi ludzi o innej od waszej orientacji, to jeszcze nie potraficie się do tego wprost przyznać;
b) te wasze fikołki mogą się kojarzyć z nie tylko nienawiścią ale i próbą równoczesnej dehumanizacji osób LGBTQ.

T.....s - Drodzy homofobii twierdzący, że "my wcale nie nienawidzimy osób LGBTQ, my n...

źródło: comment_1617597449btg0eI3qiPfR9oNepqwdmS.jpg

Pobierz
  • 213
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats wpis jest o tym, że samo traktowanie LGBT jako coś więcej niż skrótowiec jest mową nienawiści i dehumanizacją, a teraz wyciągasz z dupy jakieś kojarzenie z pedofilią i "strefy wolne od..."? XD co jeszcze przypiszesz takim osobom?

bekowym użyciem #bekazpodzludzi wobec jednego starego dziada


Nie dość, że nazywanie innych podludźmi uważasz za bekowe (zupełnie jak naziści) to jeszcze stosujesz nienawistny ageizm. Według mnie (i nie żartuję) nadajesz się na jakąś terapię,
shoananas - @TheBedThatEats wpis jest o tym, że samo traktowanie LGBT jako coś więcej...

źródło: comment_1617611422UcDz3OpRkczjAo0zfcTzsF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To że nie zgadzasz się z jakimiś twierdzeniami danej ideologii nie musi od razu oznaczać, że nie szanujesz ludzi w tym uczestniczących.


@m0rgi: to tak jak wyżej - odsyłam do badań wklejonych wyżej i tego jak to faktycznie jest z tym "nie szanuję ideologii ale do samych LGBTQ nic nie mam"
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: Hueh xD akcja na reddit z supertraight pokazała jak ta tolerancja LBGT wyglada xD
Sam w swoich szeregach nienawidzicie siebie samych + nienawidzicie innych osób;)
A co do dehumanizacji, czy to aby nie te środowiska dehumanizuja ludzi?
Zamiast kobieta to osoba z macica, nazywanie facetów trans kobietami(i odwrotnie), zastępowanie słów typu mama i tata kolejnymi wymyślonymi słowami, podważanie naturalnych płci jakimiś wymyślonymi... wg mnie to jest właśnie dehumanizacja człowieka, robienie
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats:

no to smutne, że dla Ciebie to jest teatr, a dla samych zainteresowanych wyzwiska, pobicia i to wszystko jeszcze podlane "ale my tylko walczymy z IDEOLOGIĄ" ( ͡° ʖ̯ ͡°)


No mnie to nie smuci mordo, bo takie jest życie, a jak ktoś kogoś pobił to niech se idzie na policje, czy coś, i tyle. Nie ma co robić z siebie ofiar z tego powodu na
  • Odpowiedz
fikołkiem jest Margot i jego partnerka. Chłopak stał się nagle kobietą, a jego dziołcha lesbijką i jest git.


Nie
Fikołkiem to jest wchodzenie Margot do łóżka, co cały czas robi prawica. Mnie na przykład wcale nie obchodzi płeć Margot, bo ta osoba jest mi kompletnie obojętna. Za to Polska prawica napisała już na temat jej płci całe epopeje i tysiące ton bluzgów.

Wyobraźmy sobie, że lewacy w Polsce myślą tak samo jak
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: Masz dobre serce i widać, że #!$%@? cię nietolerancja, ale mam apel dla twojej godności: każdy ruch, jak LGBTQ+, BLM, etc. będzie wykorzystywany do objęcia władzy, bądź jej utrzymania. Ludziom prościej jest dyskutować o tym z kim można uprawiać seks, a z kim niekoniecznie, niż dyskutować o podatkach katastralnych, czy kryzysie energetycznym po wybuchach na Słońcu. Prawda jest też taka (możesz się w tym miejscu nie zgodzić), że ten ruch
  • Odpowiedz
@pat1ryk: @EvilToy: problemem z tą osobą jest fakt, że sam to wszystko eksponuje. Jak już idziemy tematem epopej prawicy, to lewica sama zrobiła z niego męczennika i niosącego sztandar. Skoro stał się postacią ikoniczną to też trzeba być gotowym na krytykę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheBedThatEats: Ale ja mam w dupie zwykłego homoseksualiste niech se robi co chce.

Zaczęliście kopiowac wzorce z zachodu to macie, dla mnie lgbt to nic innego jak nowoczesny proletariat dla lewicy. Ideologia ktora trzeba wysmiewac. Ideologia która jest skupiona na mówieniu innym co maja robic.
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats:

myślę, że przypisujesz popularnym tagom na wypoku zbyt duże i zbyt dosłowne znacznie, samemu (BTW) plusując np. takie coś


Porównałeś właśnie zaplusowanie wpisu otagowanego #heheszki i z lennyfacem na końcu do swoich własnych nienawistnych produkcji? To ma jakoś umniejszyć twojej hipokryzji, czy na co liczysz?
Teraz piszesz, że tag ma inne znaczenie niż ma, ale wcześniej, gdy mowa była o Korwinie to nie zanegowałeś przypisanie mu podczłowieczeństwa, tylko tłumaczyłeś, dlaczego
  • Odpowiedz
Porównałeś właśnie zaplusowanie wpisu otagowanego #heheszki i z lennyfacem na końcu do swoich własnych nienawistnych produkcji?


@shoananas: wiesz, Ty pierwszy porównałeś wpis zakończony "!!!!11jeden" do hitleryzmu i nazwałeś to "nienawistną produkcją", bo śmiałem użyć tam tagu dla zasięgu ¯\_(ツ)_/¯

gdy mowa była o Korwinie to nie zanegowałeś przypisanie mu podczłowieczeństwa

ponownie - wypok serious biznes, #bekazpodludzi to LITERALNIE NAZIZM

  • Odpowiedz
@RKarolR: no bo chce być celebrytom, to eksponuje, ale to głównie konserwatyści ciągle pisali o Margot. Nawet na wykopie 90% postów na ten temat jest ze strony prawicy.

Skoro stał się postacią ikoniczną to też trzeba być gotowym na krytykę.


No to tak samo jak Korwin, tylko lewica nie pisze cały czas o nieślubnych dzieciach Korwina, o jego żonach i kochankach i nie twierdzi, że "prawica chce żeby twoja córka była
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To że nie zgadzasz się z jakimiś twierdzeniami danej ideologii nie musi od razu oznaczać, że nie szanujesz ludzi w tym uczestniczących.


@m0rgi: to tak jak wyżej - odsyłam do badań wklejonych wyżej i tego jak to faktycznie jest z tym "nie szanuję ideologii ale do samych LGBTQ nic nie mam"

@TheBedThatEats: Jakie badania zaprzeczają temu?
  • Odpowiedz
@dioxyna: Popieram ruch mający na celu wspieranie osób z problemami wywołanymi nietolerancją środowiska, ale nie popieram ideologii tworzonej i promowanej przez członków tego ruchu. Poza tym ruch ten robi więcej krzywdy osobom homoseksualnym i biseksualnym niż prawica. Ludzie, nawet ci w miarę inteligentni, odwrócą się od wspierania LGBT przez ciągły szum medialny związany z tym ruchem.
  • Odpowiedz