Wpis z mikrobloga

@sir_pszemek: To sprzedawaj:)

Spokojnie, wlasnie zapowiedzieli na AMA stworzenie mechanizmu komunikowania sie z innymi gieldami, widac, ze ma to wszystko rece i nogi. No chyba, ze liczysz na szybki zysk w pare dni, to faktycznie tutaj nie zarobisz
  • Odpowiedz
@sir_pszemek: @bibr: jest jeszcze bardzo wcześnie, wiadomo, fajnie kupić na "dipie" ale wszyscy wiedzą, że walenie będą sprzedawały swoje biliony i będzie rzucało.

Jeżeli nie kupiliście wcześnie i tym bardziej nie wierzycie w to, to nie kupujcie, nikt nikogo nie zmusza.
#safemoon ma to do siebie, że defakto ciągle są dobre informacje, tak jak mówi @miki4ever: , nie jesteśmy nawet jeszcze na żadnej giełdzie, a są wielkie stonksy.

To sie kupuje, że zapomnieć na wiele miesięcy i nikogo nie obchodzi, czy spadnie
  • Odpowiedz
@michael93pl: Jak juz piszemy generalnie to dodam najwazniejsza rzecz: kasa zainwestowana w takie rzeczy powinna byc na tym poziomie, zeby utrata calosci nie zabolala. Jak za tydzien bedzie to warte 0€ to nikt nie powinien miec przez to problemow.
  • Odpowiedz
@miki4ever: dokładnie, jak nawet za godzine to będzię warte idealne 0, to zrobię sobie screena, że mam kilka miliardów i zapomnę o temacie.

Choć trochę promowałem safemoona na wykopie, to każdemu pisałem, że najprawdopodobniej lepiej byłoby wrzucić na czerwone w kasynie i mieć prawie 50 % szansy na double up.
To zwykly hazard, ciekawa historia i fajnie obserwuje się to, co się dzieje z tym coinem. Jednak, jezeli ktokolwiek nie
  • Odpowiedz
@bibr jasne, ja ogólnie nie wierzę w krypto, więc tym bardziej nie będę namawiał bez zaznaczenia, że to hazard.
Ja akurat lubię takie akcje i hype mi się podoba, jednak mam 0 wiedzę nt crypto i tym bardziej podstaw pod SafeMoon.
Będzie co ma być, powodzenia w innych tematach :)
  • Odpowiedz