Wpis z mikrobloga

Gdybyście mieli kupić autko do dojazdów do pracy ( 20km w jedną stronę ), z klimą, ABS-em, przednim napędem, benzyna która mało pal, z lat 90, do ok 3k eurocebulionów.(Powiedzmy 10-12k zł - rynek samochodów używanych w Austrii to niezłe bagno, a sprowadzenie auta to tragedia)
(miło by było automat-ale niekoniecznie)
Co byście polecili?
Znalazłem :
Peugeot 106 bądź 205- tego nawet w cabrio, ale do skończenia.
Suzuki Swift ( rocznik 99)
Fiat Uno
Citroen Saxo
Honda Civic ( no.. tu bez szpachli ani rusz ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Mitsubishi Colt CJ0/CA0 ( sytuacja prawie jak w Hondzie- znam z autopsji)

VW polo, jest dla mnie zbyt powszechne i wala się to w każdym śmietniku, szukam czegoś fajniejszego niż niemieckie Das Auto.( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochody #youngtimer

  • 16
@Norskee: Volvo, to mnie zje ubezpieczenie i podatek od silnika.
@maks112: te co podałem są w okolicy 2kE i liczę się z tym żę trzeba będzie je ratować
@peja_ricardo12: zaproponuj coś, jestem otwarty na propozycje- znasz kryteria( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lubię krytykę, ale najbardziej konstruktywną krytykę( )
@foneswein: no... spoko..dzięki... ale szukam przedniego napędu, z lat może 90.
no i w Austrii i jakoś nie przekonuje mnie niemieckie podejście do motoryzacji powszechnej.
No ale reszta pasuje.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@foneswein: Pomyślałem że to może być fajne urozmaicenie sobie życia, coś innego, taki przejaw nieszablonowego myślenia. Poza tym, jakoś mam taką ochotę( ͡º ͜ʖ͡º) by pójść w (powoli się stające) youngtimer-y
@ZlyPasterz: Taki byłby plan, kupić, wysłać do PL( mam dobrego kumpla mechanika-jeszcze nie wie co go czeka( ͡~ ͜ʖ ͡°) ) zrobić na cacy i jeździć.
@cavird: miałem do