Wpis z mikrobloga

Jaki rower na początek? Chcę trochę poprawić kondycję, bieganie odpada (kolana). W domu same górale z szerokimi laczami i generalnie trochę za małe. Im taniej tym lepiej, ale bez przesady #rower
  • 6
@shael: jak chcesz kondycję to prawie każdy rower się nadaje, ludzie np. trenują na tych rowerach typu fatbike (mega grube opony) na plaży w piachu, idzie zajebiście ciężko i tym lepiej wchodzi

o szosach można wiele powiedzieć ale nie to że są to rowery wygodne.. są najwydajniejsze do poruszania się po asfalcie, jak chcesz pokonać daną trasę z jak najmniejszym wysiłkiem (albo najszybciej). Ma to znaczenie przy wyścigach albo przy jakichś
@shael: jak chcesz kondycję to prawie każdy rower się nadaje, ludzie np. trenują na tych rowerach typu fatbike (mega grube opony) na plaży w piachu, idzie zajebiście ciężko i tym lepiej wchodzi


moim zdaniem ten przykład z fatbike nietrafiony
@borsuk321: Wiesz, mogę równie dobrze wyciągnąć z strychu stacjonarny i pedałować na maksymalnym obciążeniu, ale przyjemności z tego zero. Lubię jeździć rowerem, kiedyś się jeździło codziennie po nawet 100 km (gdzie u mnie w górach dolinach to dość sporo, zważywszy też, że dziur pełno a ścieżek rowerowych nie ma i nie będzie), więc chcę połączyć przyjemne z pożytecznym a nie tylko się umęczyć, spocić i żadnej przyjemności z jazdy.
Będzie jeżdżone