Wpis z mikrobloga

Konserwy wykopią każdego, najbardziej oczywistego i wyciągniętego z tyłka fejka, o ile tylko zgadza im się z ich oczekiwaniami, odcinek 2137. Wystarczy dosłownie kilka sekund, by zweryfikować to znalezisko jako totalną bzdurę [1][2]. Ale narracja się zgadza. "#bekazlewactwa" oraz "#4konserwy" się zgadzają (w sumie tylko "#konfederacja" jeszcze zabrakło). No to

mame, widzisz masakrę lefactwa, płomień i 2.1k wykopów -> klikasz "wykop"..


T.....s - Konserwy wykopią każdego, najbardziej oczywistego i wyciągniętego z tyłka f...

źródło: comment_16174240321zL4wJeJi7j2EM0xEeSX9M.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
dlaczego fejk? Czarni kryminaliści nazywają siebie przeważnie braćmi


@krashann: Dwa najbardziej s---------e narody w Europie, Polacy i Węgrzy, też nazywają się bratankami. Analogiczne
  • Odpowiedz
@TheBedThatEats: a tak się zastanawiałem widząc tę ostatnią sraczkę kiedy okaże się, że z tą informacją jest coś nie tak.

I dodam jeszcze coś, co też ostatnio pisałem: gdyby konserwy żyły kilkadziesiąt lat temu, to uczestniczyłyby w każdym pogromie. Wystarczyłoby im rzucić jakaś fałszywą wiadomość na temat żydów czy innej znienawidzonej grupy, a ci już by łapali za widły.
  • Odpowiedz
@becvvv: bardzo chętnie, jak zobaczysz ordynarną manipulację, nawet nie "wyrwanie z kontekstu" ale po prostu zwykłe kłamstwo, na głównej, z płomieniem, z tysiącami wykopów - daj proszę znać

BTW - rozumiem, że whataboutism, i to jeszcze w wersji "być może" to jedyny Twój sposób argumentacji?
  • Odpowiedz
każdy lewak się d--------a do wszystkiego i szuka kłótni na siłę?


@becvvv: oj tak, gość dodaje ordynarne kłamstwo? Hurr durr, a lewactwo nie lepsze i jeszcze na siłę szuka kłótni, my tylko chcemy w spokoju sobie manipulować!!!111

?
  • Odpowiedz
Ale czemu dyskryminujesz? Moze ten m----n tez chce byc ikona i bohaterem lewactwa?


@Flaklypa: ależ on sobie może chcieć być kim tylko chce, ale nie wynika z tego, że można rozpowiadać kłamstwa o nim i ludziach, którzy jedyne co mają z nim wspólnego to zbieżność nazwisk
  • Odpowiedz
Hurr durr, a lewactwo nie lepsze i jeszcze na siłę szuka kłótni, my tylko chcemy w spokoju sobie manipulować


@TheBedThatEats: Nie napisałem nic, co mogłoby zostać zrozumiane w ten sposób.
  • Odpowiedz