Wpis z mikrobloga

Głównie tu postuje o Murcix, ale bekę mam niemiłosierną z Waszego wysrywu zazdrości, po dzisiejszych story MiniMajka
A niech se chłop korzysta z życia, ile tylko może skoro ma takie możliwości
Co se poprzeżywa, co se porucha to jego
Ale może ja mam inne podejście, niż 90% prawiczków z tego tagu, dlatego że nie mam powodów do narzekań i zwyczajnie wolę cieszyć się czyimś szczęściem, niż pluć żółcią, jak się tylko nadarzy okazja
#friz
  • 5
  • Odpowiedz
@kwiatkinawsi: jego pieniądze, ich decyzje, ich życie
Poza tym, też lubię płacić, gdy jestem w związku, radość sprawia mi sprawianie radości innym
Z resztą, skąd możemy wiedzieć czy on zapłacił za wszystko?
A nawet jesli? #!$%@? was obchodzi jego portfel? Niech se nawet co tydzien lataja w luksusowe miejsca i się dobrze bawią, korzystają z młodości, sławy i środków które mają
  • Odpowiedz
@Premier-Gabonu: Ale o co ci chodzi? Czemu ludzie nie mogą krytycznie wypowiadać się nt twórczości i życia minimajka? Gość uważa się za influencera, działa tylko w internecie więc musi się z tym liczyć że nie każdy będzie mu przyklaskiwał. Wyrwał laskę na pieniądze i nie ma co się tu oszukiwać, powinien podziękować wykopkom że dają mu spojrzenie na sytuacje z innej perspektywy bo tak ciągle żyje w zakłamanej pełnej miłości bańce.
  • Odpowiedz