Wpis z mikrobloga

@Kuklak Ale Ciebie jako indywidualnego klienta co to obchodzi skąd się bierze twój wynik? Teraz nie mam dostępu to nie sprawdzę dokładnie ale obstawiam że moja wplata/wartość aktualna będzie na +100%. Sam mam PZU ppk 2050 to na teraz jest od początku +35% wynik funduszu
Ale Ciebie jako indywidualnego klienta co to obchodzi skąd się bierze twój wynik?


@stan-tookie-1: Chociażby dlatego, że pracodawca nie daje dopłaty ze swoich pieniędzy, ale tych, które zarobiłem. Jeśli zrezygnowałbym z PPK, to mógłbym pogadać o podwyżce. Morawiecki przecież też nie dokłada ze swoich tylko zabranych obywatelom, w tym mnie.
@Kuklak no tak, ale wtedy stoisz przed wyborem czy wziąć od razu to co jest w ppk, czy zagra z na ryzyku że tutaj zrezygnujesz ale wytargujesz podwyżkę poza tym. Ja wybralem taki wariant że gwarantowana podwyżka w formie tej dopłaty już jest a o resztę gramy co roku. To już indywidualnie zależy od formy jaibwaroant oceniamy za korzystniejszy. U mnie teraz podwyżki są grupowe a nie indywidualne to tak wyszło mi