Wpis z mikrobloga

@Kamil__: na mejla to też dostałam. ale dopiero jak wypełniłam wszystkich domowników i przeszłam do końca przez proces. ale nadal nie wiem, co by się stało, gdybym tego nie zrobiła - czy mój formularz zostałby zapisany czy nie. jakbyś się przypadkiem dowiedział, możesz dać znać ;)
@noelo_cohelo: jak się wylogujesz w trakcie to zapisują się wypełnione odpowiedzi i jak się ponownie zalogujesz to musisz się przeklikać od pierwszego pytania znowu ale udzielone odpowiedzi już tam są ;).
@Azai: wybacz, ale nie sądzę, żebyś zrozumiała, o co mi chodziło. wypełniłam swój formularz (100%), pytanie, co się stanie, jeśli reszta z moich domowników tego nie zrobi - czy mój obywatelski obowiązek będzie spełniony? bo tego kodu potwierdzającego wtedy jeszcze nie dostałam, i nie mogłam przejść dalej.
@noelo_cohelo: wtedy formularz nie jest wysłany więc zakładam, że obowiązek nie jest spełniony :P. Ja na razie sobie wpisałam jakieś losowe dane w pytaniach, na które nie znam odpowiedzi. Śmiesznie by było jakby to się samo wysłało ( ͡° ͜ʖ ͡°).