Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie pierwszy w życiu porządny komputer ( ʖ̯)

Jaram się jak głupi bo moj ostatni PC spalił się 10lat temu i a i tak za bardzo na nim nie dało się grać do grafika 256mb była ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od tego czasu praktycznie tylko smartfonów używałem.

#pcmasterrace #laptopy #chwalesie
Darknes17 - Kupiłem sobie pierwszy w życiu porządny komputer 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ 

Jaram się ja...

źródło: comment_1617269746C1dvA1k5Kn5PTtilXX19kp.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThreeDog: i jestem zadowolony z zakupu.
W BMW też odradzali silnika n47n a ja sobie chwale.
Dla mnie wystarczy jak mi gierki beda na poziomie ps4 chodzić czyli medium 30fps (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@ThreeDog: tez mam ps3.
ps4 kupilem bo nie mialem na czym zagrac wiedzmina.
Czy sens twojemu zyciu nadaje ilosc klatek w gierce komputerowej?
Zreszta szkoda mi czasu na dyskusje z kimś kto na siłę chce mnie przekonać, że nie mam prawa być zadowolony z zakupu.
Szkoda klawiatury zuzywac na dyskusje, ide sobie pograć w gry ktore mnie przez te lata ominely ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darknes17: obserwuj temperatury. Mialem gamingowego msi i sie po gwarancjj procesor spalil. Wiec te temperatury powoduja nie dosc ze throttling to i z czasem moga procka uszkodzic. Teraz jakbym mial brac to od asusa Roga bo tam temperatury niskie i cichutki jak cholera. Szwagier smiga na rogu juz 6 lat i dalej dziala jak nowy.
  • Odpowiedz
@ThreeDog: Ja aby napisalem ze kupilem sobie komputer i bede gral w gierki po 10 latach a ty sie zesrales, że nie taki jak ty sobie to widzisz.
Jak napisał @ejenes nie musze liczyć każdej złotówki i mogę sobie przeplacac, szczegolnie ze kosztowal mnie 2 letniego ipada pro 11 i 1300zl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Darknes17: jeśli chcesz grać to laptop średnio do tego się nadaje. nawet gamingowy.
Ja zmieniłem PC na takiego jakieś 4 lata temu i do dzisiaj żałuję tej decyzji. Nie chodzi o wydajność, bo tutaj nie mam zastrzeżeń.
  • Odpowiedz
@AionSama: Ja sie nie znam, ja wiem tyle ze gry mi smigają o wiele lepiej niz na konsoli za nieduże pieniadze.
Do tego mam dość wożenia monitora kabli i ps4 aby pograć sobie w delegacji.
Teraz tylko switch, laptop i myszka z malym plecaczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz