Wpis z mikrobloga

@dis_gon_b_guud: A widziałeś wykres? Widzisz jak poszybował od pewnego roku? Myślisz, że jak by ludziom żyło się gorzej, to by się chętnie dzielili? Są takie chińskie powiedzenia: stać mnie to się podzielę; mam - dam, nie mam - nie dam; mi nie brakuje - niech i wam nie zabraknie (to akurat z "Nikosia").
  • Odpowiedz
WOŚP to jedna z niewielu rzeczy w tym kraju którą z roku na rok wychodzi coraz lepiej. To też coś co potrafi łączyć ludzi o całkowicie różnych poglądach.
  • Odpowiedz
Przez 29 lat 1,5MLD, a cholerny pis w rok daje 2mld pln na tubę propagandową. Masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@orin91: Budżet na zdrowie to około 150miliardów, czyli przez 29lat wspomogli budżet na zdrowie o około 1,5 procent, nie wiem czy ma to sens, każda złotówka wydana na WOŚP to jedna złotówka mniej w budżecie
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Mam pytanie. A czy są wyliczenia jakie były całościowe koszty organizacji 29 finałów WOŚP ? Bo zebrano 1.5 mld ale Żeby to zrobić trzeba było zoorganizować finały, koncerty itp. Koncerty organizują sztaby w porozumieniu m.in. z samorządamii, sponsorami. "Gwizdy" występujące na scenach nie grają za darmo, sceny też nie są za darmo, nagłośnienie, światła i sztuczne ognie tez nie są za free. Czy Jest takie podsumowanie ?
  • Odpowiedz
A co jeśli prezes specjalnie kazał tvp jechać po Owsiaku aby zwiększyć wpływy ze zbiórki? :D Co by nie mówić to stary wyga w polityce i wie, że nasz naród jest przekorny :)
  • Odpowiedz
@fundacjawosp: Przepraszam, ale to jest poniekąd patologia że w tym kraju ludzie muszą zrzucać się na szpitale i sprzęt sami, bo państwo totalnie sobie z tym nie radzi. To raczej dramat niż sukces.
  • Odpowiedz