Wpis z mikrobloga

Czas na ostry uczuciowy detoks. Musze się wyzbyć wszelkich uczuć miłosnopodobnych do koleżanki z pracy, jakie wykształciły się w tym moim kapuścianym łbie. Ona jest już zajęta, zatem znów sparzyłem się - teraz już do końca życia będę pamiętał, że to boli i nie ma co wkładać ręki tam gdzie parzy. Trochę obawiam się, że ten proces może trwać nawet jakiś czas i zapewne momentami będę przypominał tego mema z płaczącym Wojakiem, ukrywającym swoją rozpacz pod uśmiechniętą maską, ale to konieczne. Trzeba zażyć mocniejszą dawkę blackpillego lekarstwa, ażeby wydalić z umysłu tą niebezpieczną złudę na normalne życie (ewidentne zatrucie red pillem). Dobrze, że nie zacząłem do niej spermić, bo równie dobrze mógłbym zacząć chodzić do roboty w pełnej charakteryzacji clowna przy akompaniamencie marszu Wejścia gladiatorów skomponowanego przez Juliusa Fučíka. Teraz to ma być tylko koleżanka, cześć-nara, po prosty znajoma twarz i nikt więcej. Cztery razy kupidyn mnie załatwił, piąty raz już się nie dam. Black pill to żelazna prawda - w XXI wieku odpadek genetyczny musi wylądować na śmietniku historii, a łudzenie się, że jest inaczej to gorzej jak szurstwo.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #przegrywpo30tce #nienawiscdosamegosiebie
Pobierz
źródło: comment_1617255755Q3LgPBb8UJHscvY11eYa4H.jpg
  • 20
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@CulturalEnrichmentIsNotNice: Ja ostatnio rozstałem się z różową i myślałem o tym jak teraz będzie źle. Przestałem wmawiać sobie, że to chwilę potrwa, będzie smutno itd. Teraz jest zajebiście, chyba mój najlepszy etap w życiu od kilku ładnych lat, a minął nie cały miesiąc, a żeby się posklejać wystarczył mi jeden dzień nie wmawiania sobie jakie to życie złe. Poszedłem mocno w pasje i nie żałuję
@CulturalEnrichmentIsNotNice: garść porad na przyszłość (pomagają): 1. Najpierw zainteresowanie, a potem dopiero emocje - nie wieszaj sie na wyobrażeniu o kimś. 2. Patrz i troszcz sie tylko o siebie - dołowanie się przypadkową różową to glupota. 3. Jak jest zajęta, a nie jest mężatką to tak naprawdę tylko jest zaklepana - ty z tym bedziesz miał problem, dziesięciu następnych też, jedenasty juz nie - brzydka prawda. 4. Nie błaznuj - desperacja
Dobrze, że nie zacząłem do niej spermić, bo równie dobrze mógłbym zacząć chodzić do roboty w pełnej charakteryzacji clowna przy akompaniamencie marszu Wejścia gladiatorów skomponowanego przez Juliusa Fučíka.


@CulturalEnrichmentIsNotNice: macie takie barwne porównania powiedzonka i nie maci różowego ehh dziwne
czasem kopiuje te wasze teksty do różowej to mało się nie zesikała ze śmiechu
@Eugeniusz_Zua: Prościej. Ale jednak deficyt nie zmienia zasad, tylko zmniejsza możliwości. Brak odbloku po teściu robi totalny kocioł.

But why noth both/ Dla pewności jednak można zastosować obie te metody, wtedy to będzie jak kastracja co najmniej.