Wpis z mikrobloga

Nie mieszkam w PL od 9 lat a nie byłem od 2 lat a w TV mówią że jest tak super więc człowiek podświadomie chce wierzyć że jest dobrze bo tęskni się jednak trochę. Chociaż szkoda bo lubię swoją pracę tu.
@czuczupikczu: @r5678: @Soso-: @eugeniusz_geniusz: @slapdash: Wiem że nie jest kolorowo w Polsce ale chyba trochę podnosi się poziom życia? Chyba jest trochę łatwiej żyć niż parę czy paręnaście lat temu?
Mnie mdłości biorą jak sobie przypomnę pracę jaką miałem w Polsce zaraz po studiach 11 lat temu. Ciężka praca, godzinowo nawet dłużej niż musialem i bez jakiejkolwiek wdzięczności ze strony szefa tego Januszexu. A wypłata i tak
@prytozord: Masz rodzinę to już nie myślisz o sobie ale i swoich dzieciach czy żonie..
Ja np wolałbym nie miec dzieci niż posyłać je w polski system edukacji, ale domniemam że za granicą też wiele się to nie różni.
Ogólnie jeszcze parę lat temu, nawet można by było powiedzieć wracaj, ale teraz ten kraj upada po prostu.. pytasz czy wracać na tonący statek bo będziesz wśród swoich.. może zmień kraj na
@prytozord: Przejdzie ci dopóki nie bedziesz miał kontaktu z polską służbą zdrowia. Serio nie ma do czego wracac, ja rozmawiam regularnie z rodzicami i są szczęśliwi że wyemigrowałem, pomimo że obydwoje pracują w budżetówce. Chyba że kasa sie dla ciebie zbytnio nie liczy No to wracaj