Wpis z mikrobloga

Jeden ćpun ze strzelbą vs policjanci z jednostki specjalnej SWOT - nie zawsze idzie tak łatwo jakby mogło się wydawać

Kamera POV pokazuje jak policjant niespodziewanie dostaje strzał na klatkę (kamizelkę), a potem w twarz (tu już gorzej)

10:30 gdyby komuś nie działał znacznik czasowy

#policja #bezpieczenstwo #bron #usa #ciekawostki
  • 12
  • Odpowiedz
@cieliczka: swoją drogą, smutna Pani na początku mówi:

Jeśli nie celował w was i nie groził, to nie mogę nic zrobić.


he? Mogę sobie strzelać losowo w USA na swojej posesji (jak dobrze wnioskuje), w centrum Los Angeles? I policja nic nie zrobi, jeśli mam legalną broń i nikomu nie grożę? Brzmi pięknie, chciałbym żeby policja w Polsce tak respektowała prawo.
  • Odpowiedz
@potezny_zachodniopomorszczanin:

he? Mogę sobie strzelać losowo w USA na swojej posesji (jak dobrze wnioskuje), w centrum Los Angeles? I policja nic nie zrobi, jeśli mam legalną broń i nikomu nie grożę? Brzmi pięknie, chciałbym żeby policja w Polsce tak respektowała prawo


Tam to jest całkowicie odwrotnie niż u nas. Pamiętam jak parę lat temu widziałem filmik gdzie gość zastrzelił kobietę, która po pijaku chodziła po jego posesji w nocy. Nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@potezny_zachodniopomorszczanin: no co ¯_(ツ)_/¯ wolne prawo, konstytucyjnie chronione, któremu tworzeniu przyświecały liberalne wartości w klasycznym wydaniu, które zakładały wolność rozumianą dosłownie jako prawo do wymachiwania dopóki nie wchodzi się w interakcję z nosami innych.

...a jak ci inni sami swoje nosy podstawiają w zakresie nie-swojej przestrzeni to po prostu milcząco akceptują to, że robią to bez zgody i mogą ponieść konsekwencje. Bez nadzwyczajnej nadopiekuńczości i specjalnych warunków "bo tamten się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cieliczka: nikt nie komentuje piesia. Piesio mimo przerażenia strzelaniną był miły i widać że się przejął rannym gliniarzem i starał się być pomocny. Piesio jest cichym bohaterem tej sytuacji
  • Odpowiedz